ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 14:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

cini mi se da smo sada u fazi obrane donje cijene jer se danima čisti sve što proviri ispod 250 (danas 251)…


Nažalost, nemam uvid veći od prvih 5. Bome, i ja bih to volio vidjeti. Koliko sam načuo, veliki nalozi stoje na visinama oko 300 kn. I tamo stoje već mjesecima. Evo, AD Plastik konačno i na 256 kn. Ovo odavno nismo vidjeli.

Hm, na 300 znaci istovaruju veliki, to je +17% od sadašnje cijene…
Znači ne isplati se kupovati ili?[smiley10]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Ne isplati se jedino ako je nekome 17% premalo.

Evo, tek što sam u gornjem postu spomenuo rastuće rusko tržište automobila (a time i auto-dijelova kakve proizvodi AD Plastik), dolazi najnovija vijest. Ovo nije još ništa konkretno, ali govori zorno o tome da su nastojanja AD Plastika da uhvati dio kolača na ogromnom ruskom tržištu – ispravna.

Poslovni dnevnik, 12.10.2007.

Hyundai planira gradnju tvornice u Rusiji
Ruska tvornica, koja bi stajala oko 400 milijuna dolara, bila bi šesta inozemna tvornica Hyundaia
Najveći južnokorejski proizvođač automobila Hyundai Motor priopćio je danas da razmišlja o izgradnji tvornice vozila u Rusiji kako bi udovoljio tamošnjoj rastućoj potražnji. “Razmatramo izgradnju tvornice u Rusiji, gdje raste potražnja. Međutim, končana odluka još nije donijeta”, kazao je glasnogovornik kompanije Hyundai Motor. Tvornica bi stajala 400 milijuna američkih dolara. Ruska tvornica bila bi šesta inozemna tvornica Hyundaia. Taj šesti po veličini svjetski proizvođač vozila već ima tvornice u Sjedinjenim Državama, Kini, Indiji i Turskoj. Peta je u izgradnji u Češkoj. List Maeil Business objavio je da je Hyundai Motor već donio odluku o izgradnji tvornice kapaciteta 100.000 vozila godišnje. Izgradnja u Saint Petersburgu mogla bi početi početkom iduće godine. Hyundai planira postati peti po veličini svjetski proizvođač automobila, no njegov rast ugrožavaju konkurencija, pad produktivnosti i radni sporovi.
(Hina)

hvala kolega Strawinky

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Strawinsky:

Nažalost, nemam uvid veći od prvih 5. Bome, i ja bih to volio vidjeti. Koliko sam načuo, veliki nalozi stoje na visinama oko 300 kn. I tamo stoje već mjesecima. Evo, AD Plastik konačno i na 256 kn. Ovo odavno nismo vidjeli.

Hm, na 300 znaci istovaruju veliki, to je +17% od sadašnje cijene…
Znači ne isplati se kupovati ili?[smiley1

300kn će možda biti nekakva cijena iskrcaja ali za kratko ,dionica adpl ima puno
veći potencijal pa mi ne pada na pamet prodaja ni sad ni na 300kn

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Bacio sam pogled malo unazad 9 mjeseci kad smo gotovo dva mjeseca- siječanj i veljača bili u prekupljenome području…a posljednje ozbiljnije, nazovimo to tako, prekupljeno područje gledali smo u travnju kada je cijena s 240 kn skočila na 265. Iza toga u svibnju imali smo pokušaj hvatanja viših razina koje nije bilo dugoga daha, i od tada smo tonuli ispod dokapitalizacijske razine i to debelo, dijelom nošeni težinom lošega izvješća…. No sada unazad dva tri tjedna situacija izgleda bitnije drugačija. Vrijeme je da se krene.

Scio me nihil scire

Sonny, upravo si mi uzeo slova iz dlana… prvi put nakon tri mjeseca idem malo vrtiti TA, i upravo ADPL me jako ugodno iznenadila… naime, ako dobro vidim, mi smo tek u zacetku pravog uzlaznog trenda, i ne bi me cudilo prema grafu da smo za par tjedana oko 275-280kn… nije navlacenje i neka ovo ne bude poticaj na kupnju .. tek smo naceli podrucje prekupljenosti, MACD je uperen lagano prema gore, trebalo bi sad jos doci gore do bollingera

“Please, God, Just One More Bubble.”


Strawinsky: ” Nažalost, nemam uvid veći od prvih 5. Bome, i ja bih to volio vidjeti. Koliko sam načuo, veliki nalozi stoje na visinama oko 300 kn. I tamo stoje već mjesecima. Evo, AD Plastik konačno i na 256 kn. Ovo odavno nismo vidjeli. ” Hm, na 300 znaci istovaruju veliki, to je +17% od sadašnje cijene… Znači ne isplati se kupovati ili?[smiley1 300kn će možda biti nekakva cijena iskrcaja ali za kratko ,dionica adpl ima puno veći potencijal pa mi ne pada na pamet prodaja ni sad ni na 300kn

ma ne pada mi na pamet prodavat na 300-injak kuna…samo me zanimalo gdje su smješteni veliki nalozi…

da budem iskren ako do kraja godine bude manje od 50% zarade (cca 400 kuna) smatrat ću to neuspjehom


Ne isplati se jedino ako je nekome 17% premalo.

nalozi se lako stave i maknu, taj na 300 se lako i probije ako krene kako treba, sjeti se naloga na atpl na 2800 bilo 1300 kom pa progutan dok si reko keks

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]


Strawinsky: ” Ne isplati se jedino ako je nekome 17% premalo. ” nalozi se lako stave i maknu, taj na 300 se lako i probije ako krene kako treba, sjeti se naloga na atpl na 2800 bilo 1300 kom pa progutan dok si reko keks

evo i tebe biberu u adpl…drago mi je da si nam se pridruzio…


nema2puta: ”
Strawinsky: ” Nažalost, nemam uvid veći od prvih 5. Bome, i ja bih to volio vidjeti. Koliko sam načuo, veliki nalozi stoje na visinama oko 300 kn. I tamo stoje već mjesecima. Evo, AD Plastik konačno i na 256 kn. Ovo odavno nismo vidjeli. ” Hm, na 300 znaci istovaruju veliki, to je +17% od sadašnje cijene… Znači ne isplati se kupovati ili?[smiley1 300kn će možda biti nekakva cijena iskrcaja ali za kratko ,dionica adpl ima puno veći potencijal pa mi ne pada na pamet prodaja ni sad ni na 300kn ” ma ne pada mi na pamet prodavat na 300-injak kuna…samo me zanimalo gdje su smješteni veliki nalozi… da budem iskren ako do kraja godine bude manje od 50% zarade (cca 400 kuna) smatrat ću to neuspjehom

također

Cookie Monster

New Report

Close