ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 12:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


jesi ljubomoran[smiley2]?

Ma ne, nego mi je smiješno.[smiley2]
Možda neko misli da time može nešto postići.[smiley11]

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

možda netko probava stavljanje naloga inernetom

Trenutačne ponude, zadnja cijena 251 kn.

super24:

jesi ljubomoran[smiley2]?

Ma ne, nego mi je smiješno.[smiley2]
Možda neko misli da time može nešto postići.[smiley11]

meni isto nisu jasni takvi.. valjda za one koji nemaju mostich..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

evo neki nas igrači napuštaju ,a neki boga mi i ulaze, a mogli bi potegnut tako barem sugerira TA…..[smiley2]

Scio me nihil scire

Današnje zatvaranje. Ponovno veći promet nego inače…

Gledajmo to ovako, barem se nebi trebali plašiti korekcije za razliku od ostalih:)

Cookie Monster

Ja se najviše plašim blokade, kad krene… [smiley2]


Ja se najviše plašim blokade, kad krene… [smiley2]

Kolega pošto vas smatram najkompetentnijim na ovom topicu, pošto planiram još dokupljivati a smtram da je ovdje najmanji rizik, kad bi mogla krenuti brže prema gore? p.s. HT mi je oduzeo dosta vremena pa nisam dovoljno u toku s najnovijim zbivanjima, mada mi ova dionica čini dobar dio portfelja. Unaprijed zahvalan

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kolega Čaruga, hvala, ne smatram se toliko kompetentnim koliko se može reći da dugo i pomno pratim zbivanja. Bit ću sasvim iskren: Teško da itko osim pravih insajdera s ovom dionicom može biti doista kompetentan jer vijesti i promjene stižu vrlo sporadično i teško je proniknuti u pravo stanje stvari. Tim više što su dva 50-postotna udjela u inozemstvu zbog drugačijih računovodstvenih propisa isključena iz financijskog izvješća. Moja razmišljanja se kreću u tom smjeru da upravo zbog te činjenice stanje FI može jednom u budućnosti (kada se i to ubroji) biti samo bolje od sadašnjega. Ono što je prilično izvjesno je to da bi se zbog proizvodnje novog Twinga prihodi temeljem suradnje sa slovenskim Revozom do kraja godine trebali povećati. Ipak, puno važnija su očekivanja vezana za buduća postrojenja u Rusiji, po predviđanjima, jednom od najvećih tržišta automobila u Europi.

Ako odlistate dosta unazad na forumu, možete pročitati intervju s predsjednikom Uprave AD Plastika, inače dioničara AD Plastika (vidi TOP 10), gdje iznosi poslovne planove. Ostvari li se bilo što od tih planova, stvari će biti dosta drugačije. Vjerujem i cjenovno. Kada će to točno biti? Volio bih i sam znati. [smiley2]

stravinsky,

jel to spržena prodaja na 251 (514 komada)? po ovom tvom zadnjem k/p izgleda kao da se gustoća prodaje smanjuje

btw, ima li netko da vidi dublje u prodaju? zanima me koliko ima dionica do 310 kuna na prodaji?

Nažalost, nemam uvid veći od prvih 5. Bome, i ja bih to volio vidjeti. Koliko sam načuo, veliki nalozi stoje na visinama oko 300 kn. I tamo stoje već mjesecima.

Evo, AD Plastik konačno i na 256 kn. Ovo odavno nismo vidjeli.

New Report

Close