ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 06:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja se malcice vratih u ADPL da vam ne bude dosadno [smiley2]

Pa šta se nisi mogao prije vratit mi čamimo tu već mjesecima
trenutno +2,86

Alien:

Ja se malcice vratih u ADPL da vam ne bude dosadno [smiley2]

Pa šta se nisi mogao prije vratit mi čamimo tu već mjesecima
trenutno +2,86

Pa bio sam i ja tu mjesecima ali sam nanjusio relativno na vrijeme da se sprema potop pa sam malo zbrisao [smiley2]

ajmo, stravinsky pokazi ovo posvećenje proljeću na k/p…u prvih 5 kupnja razara prodaju…


JOE BARABA: ” Alien: ” Ja se malcice vratih u ADPL da vam ne bude dosadno [smiley2] ” Pa šta se nisi mogao prije vratit mi čamimo tu već mjesecima trenutno +2,86 ” Pa bio sam i ja tu mjesecima ali sam nanjusio relativno na vrijeme da se sprema potop pa sam malo zbrisao [smiley2]

kolega vanzemaljac kad sljedeći put nanjušite potop ajde me obavijstite kad je voda stigla do grla….. mene rana zora koji put zateče nespremna ……znate Whiskey i žene….opasna kombinacija.[smiley2]

Scio me nihil scire

Alien:

JOE BARABA: ” Alien: ” Ja se malcice vratih u ADPL da vam ne bude dosadno [smiley2] ” Pa šta se nisi mogao prije vratit mi čamimo tu već mjesecima trenutno +2,86 ” Pa bio sam i ja tu mjesecima ali sam nanjusio relativno na vrijeme da se sprema potop pa sam malo zbrisao [smiley2]

kolega vanzemaljac kad sljedeći put nanjušite potop ajde me obavijstite kad je voda stigla do grla….. mene rana zora koji put zateče nespremna ……znate Whiskey i žene….opasna kombinacija.[smiley2]

Kolega obratite paznju na dio recenice koji glasi “nanjusio RELATIVNO na vrijeme”. Tad sam prodao ak me sjecanje dobro sluzi na 257 i zaradio neku sicu a mogao sam koji dan prije hladno na barem 265. Da ne velim da nisam bio pohlepan mogao sam na 280 al kaj je tu je [smiley2]. Evo BLJE sam skuzio koliko toliko na vrijeme (i njega sam mogao komotno na 340) i prodao ga na 325 sto sam i objavio pa su mi se cerekali.


ajmo, stravinsky pokazi ovo posvećenje proljeću na k/p…u prvih 5 kupnja razara prodaju…

Hehe, drago mi je i zbog AD Plastika, a i zbog toga što ima nekog tko zna da “Posvećenje proljeća” nije proljetna juha od janjetine… [smiley2]

samo neka nastavi ovako i u sljedecim danim!
(nadam se da nam se burza sutra nece srusiti od t-ht-a)

Dobar promet danas, tko prodaje/kupuje?

Cookie Monster

6 mjeseci

Ponude:

Eno nam neko postavio strašilo od 500 kom na 251 … pitam se pitam tko bi to mogao biti … [smiley1]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Negdje moram poceti… neka to bude ovdje

Renault Twingo comes in Nokia flavor

The Twingo Nokia will be priced from EUR 12,950 in France. It will also be released, from November 2007 onwards, in Italy, Germany, Slovenia, Belgium and Holland.

Hoce li Twingo povuci proizvodnju? [smiley11]

Vaš link

New Report

Close