ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 06:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nadam se ne i zadnja na ADPL…
[smiley2]

Eh, a prekjučer razmišljao o minusu i posuđivanju za još dokupa. Ah, početnik [smiley3]


Neke stvari imaju neko drugo značenje.

Kakvo značenje ima ulazak Rusa (ili tko god bio iza Rusa, svejedno)?
Svi napeto očekujemo pojašnjenje.

mauricije:

Neke stvari imaju neko drugo značenje.

Kakvo značenje ima ulazak Rusa (ili tko god bio iza Rusa, svejedno)?
Svi napeto očekujemo pojašnjenje.

Misliš da on zna?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Budd, zašto ne bi znao? Kolega Mauricije u gornjem postu smatra da smo laici (što možda i jesmo) te se deklarira kao stručnjak i poznavatelj AD Plastika te kao netko tko je odlično upoznat s pozadinom dokapitalizacije od strane Rusa, stekao sam dojam da je insajder pa bi bilo lijepo da nam ukaže na neke stvari.


A nije te čudio pad sa 290 na 206 u malo vremena? Ja slijedim velike, a veliki su kupovali po visim cijenama i ovo mi samo izgleda kao okidac za povratak natrag, a sad, mozda se varam. nazalost ulaz mi je u prosjeku i dalje iznad trenutne razine.

Ako se vrati PE će biti preko 150.

jahhy:

A nije te čudio pad sa 290 na 206 u malo vremena? Ja slijedim velike, a veliki su kupovali po visim cijenama i ovo mi samo izgleda kao okidac za povratak natrag, a sad, mozda se varam. nazalost ulaz mi je u prosjeku i dalje iznad trenutne razine.

Ako se vrati PE će biti preko 150.

Polugodišnji?

Trenutačne ponude na kupnju su pale ispod 24.000 komada.

Ovaj polumilijunski nalog na kupnju nesto puno seta, ne svidja mi se to, a opet s druge strane sada bi netko sa relativno malim novcem mogao proci sve ove naloge u prvih pet.
sutra cemo biti pametniji

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Ako mislite da su Rusi glupi i da bi tek zako bacili(dokapitalizirali) preko 300 MILIONA KUNA onda se grdno varate .A na kraju vrijeme ce pokazati.[smiley2][smiley1]


Ovaj polumilijunski nalog na kupnju nesto puno seta.

Eno ga, stvarno šeta. Tek što sam ga snimio, već se pomaknuo. Nazvat ćemo ga “šetač”.
[smiley2]

prije ili kasnije sve dodje na svoje obozavam adpl

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

http://www.poslovni.hr/54776.aspx

New Report

Close