ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 04:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

moze k-p?

hvala

k-p anyone?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

blokada na 233,99

Dakle, interes za dionicu na ovim cijenama ponovno raste što se vidi iz današnjeg porasta zaključne cijene od 4,32% Ako ne bude pojedinaca koji pošto-poto žele prodati, ovo bi moglo prestavljati prekretnicu…

Kad sam noćas pisao gornji post, nisam ni sanjao da će doći do blokade trgovanja zbog “nedozvoljenog” rasta. [smiley2] HANFA je zadni puta blokirala AD Plastik kad je rasla prema 290 kn. Kad će se ovakva praksa ukinuti? Ako na New Yorku cijene mogu rasti u jednom danu i po 20-30-40% bez da itko što pita, ne vidim zašto to ne bi moglo biti i kod nas?

Svaka čast imateljima ADPL, i sretno.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Moja prva blokada [smiley2]


Moja prva blokada [smiley2]

Nadam se ne i zadnja na ADPL…
[smiley2]

Ograničenja rasta nije izmislio Samodol, već su kopirali.
No da se vratimo na pokazatelje, i to one, fundamentalne.

Pri cijeni od 215 kuna imamo:

PS 2
PE skoro 100
PB nešto manje od 2.

To je za početak, ali pogledamo još dublje, naći ćemo prašinu, ali onu čije je čišćenje nemoguće.
Ulazak Rusa ima jedno posve drugo značenje, ali nije za objašnjavati laicima.


Ulazak Rusa ima jedno posve drugo značenje, ali nije za objašnjavati laicima.

Hajde, Mauricije, pojasni, nama laicima, kakvo značenje ima ulazak Rusa. Očtio si bolje informiran od nas pa bi bilo lijepo da to podijeliš s ostalima.

Neke stvari imaju neko drugo značenje. Ne vidim ništa dobro u skupome, ove istovremeno ishitrine reakcije o tome što je dobro ili nije, samo me čude.

A nije te čudio pad sa 290 na 206 u malo vremena? Ja slijedim velike, a veliki su kupovali po visim cijenama i ovo mi samo izgleda kao okidac za povratak natrag, a sad, mozda se varam. nazalost ulaz mi je u prosjeku i dalje iznad trenutne razine.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Situacija se na burzi pomalo dovodi u normalu.
Izgleda da Vam to nije dovoljno!!

New Report

Close