ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 03:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Meni nije došla dividenda. Pa šta se to dešava?

Da se pohvalim, danas sam dokupio još jedan veći paket pred kraj radnog dana… ATL (gledno zadnje mjesece). [smiley1]

Ako se ovaj sutra spusti po kupnji, a sve mi se čini da hoće, moglo bi biti još jeftinije kupovine.[smiley2]

219,99 61
220,00 1585
221,00 200
222,90 13
223,00 50

Ako netko u ovome prepozna šansu za kupnju, a čini se da hoće, moglo bi se reći da je dosegnuto dno. [smiley2]


Ako netko u ovome prepozna šansu za kupnju, a čini se da hoće, moglo bi se reći da je dosegnuto dno. [smiley2]

kupujem malo prije THT-a ali po 199 – može kolega ?
kako Vam s e to čini ?


ima li kraja ovom padu ????? neugodno mi je više i gledati.[smiley1]

jel zna netko gdje je nestao “AD PLavi”? Nije me dugo bilo, vidim da mu bas nema traga, a znam da je dosta pisao o bogacenju na ovoj dionici

“Please, God, Just One More Bubble.”

jel zna netko gdje je nestao “AD PLavi”? Nije me dugo bilo, vidim da mu bas nema traga, a znam da je dosta pisao o bogacenju na ovoj dionici

Biće kolega biće……..strpljen spašen !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

EVO JEDNOG LIJEPOG ČLANKA, DOBRO GA PROČITAJTE 🙂

http://www.jutarnji.hr/auto_moto/auto_vijesti/clanak/art-2007,9,11,ad_plastik,89588.jl

sve je lako kad si mlad :)

nemojte gledati sadašnju vrijednost dionice gledajte vrijednost i budućnost tvrtke AD Plastik..to sto je dionica sa 270-280 kn pala na 220 kn ne znači da AD Plastik propada,dapače svake godine sve više raste i više se ulaže u razvoj a samim time stvara se temelj za rast same dionice,nemojte da vas preplaši ova korekcija CIJENE dionice nego gledajte dugoročno..pozdrav

MARI[center][/center][color=black][/color][b][/b]


odlican clanak, al da mi je samo znati ko je ovako obara i s kojim razlogom to radi?

Radi jeftinog dokupa mozda?


nemojte gledati sadašnju vrijednost dionice gledajte vrijednost i budućnost tvrtke AD Plastik..to sto je dionica sa 270-280 kn pala na 220 kn ne znači da AD Plastik propada,dapače svake godine sve više raste i više se ulaže u razvoj a samim time stvara se temelj za rast same dionice,nemojte da vas preplaši ova korekcija CIJENE dionice nego gledajte dugoročno..pozdrav

koliko dugorocno da gledamo, godinu, 5 godina ??
znam da sadasnja cijena ne znaci da AD Plastik propada, ali znaci da moj portfelj propada [smiley3]

“Please, God, Just One More Bubble.”

moze k-p?

cijena se vratila na pocetak drugog mjeseca 2007
zar to nije isplativo??:-)

New Report

Close