ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne samo da ne raste mjesecima nego ne zna niti posteno pasti poslije loseg FI .
ali, drago mi je da se barem pocelo pisati o AD Plasticu … nadam se da ce rusi uvesti bolji PR [smiley2]

Malo se oporavlja…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

o konacno neki pomak , ali sve se na burzi popravlja pa je to valjda zato ….

stvarno cvrsta prodaja danas. smijesan promet uz poprilican rast cijene. cak se niti ne postavljaju manji nalozi ispod ovog nesto veceg na 245 [smiley2]

eh , nekao ovako nastavi i sljedecih dana , malo po malu UP i bit ce to ok!

Ovo je slučaj:- klasični odbijanac(opruga), viđeno dosta puta, dobar primjer nedavno Đuro Đaković (nevjerojatno podsjeća ), samo kod ad plastike se očekuje i objava o konačnoj i dugo očekivanoj uplati rusa od 314 mil kuna koja bi nakon odbijanca na normalne razine (iznad 255 svakako -jer trenutna cijena je smiješna ) morala pogurati dionicu na razine preko 300 kuna gdje i pripada .

[i]Prodajte svinjske polovice i kupujte zlato![/i]

dobro se danas nastavlja oporavak, a vise nema ni strasila u prvih 5 ponuda ili je ostao na 255. [smiley2]
sve mi se cini da netko skuplja po parsto komada svaki dan. posto nisam medju nestrpljivcima pa cu zadrzati dionice dugo, veselim se narednom FI u kojem bi trebalo biti pozitivnije stanje jer ce se do tada proizvesti tisuce twinga, zastava 10, fordova … a ESOP i slicni ce raspolagati sve tanjim portfeljem

vi svi gledate tu uplatu kao poklon.. alo!! nije to poklon.. to su dionice koje su oni kupili po istoj cijeni ko i vi i i jos jeftinije…smanjili vas udjel za 30%.. prije je bilo 3 miliona dionica a sad ih je 4 miliona.. zasto bi cijena trebala biti 300 to zna valjda gekko, ja ne znam[smiley1].. prije bi ddjh trebao biti 300, a nije..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Rusi kupili dionice po 248 kuna, pa valjda vrijede više od toga

Imam fantomske dionice

Bio u stotinama firmi -takav mi je posao, i vjerujte mi ako neka firma ima budućnost
( posjeduje izvrsne pogone, modernu automatiziranu proizvodnju –mahom robotiziranu, iskustvo i znanje) i razvija se u pravom smjeru: proizvodno- izvoznom to je ad-plastik

[i]Prodajte svinjske polovice i kupujte zlato![/i]

Jučer sjela dividenda AD PLASTIK-a na račun u Zagrebačkoj banci.

When buying shares, ask yourself, would you buy the whole company?


Jučer sjela dividenda AD PLASTIK-a na račun u Zagrebačkoj banci.

I koliko si dobila?

No Face, No Name, No Number

New Report

Close