ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kolega Strawinsky… danas nisu prodavali insajderi nego špekulanti koji su se ukrcavali u vlakiće tipa ledo, mlinar, žitnjak i ostale dionice za koje misle ili znaju da će im donijeti brzu zaradu…. neka, neka…i ja sam par puta mislio tako i mijenjao vozove…. i u većini slučajeva zakasnio na one prave.

naravno, danas su likvidirali svoje pozicije na adpl, preselili se u ledo ili u mlinar, i tako profitirali..čak se moglo vidjeti iskrcavanje daytradera u zadnjih 15 minuta na ledu…dobro je to dok imaš dobar tajming ali ja se više ne igram na taj način…puno sam se puta opekao…ali i dalje 100% vjerujem u adpl [smiley2]

[color=blue][/color] Ja isto verujem u ADPL to je firma z velikim potencialom..sad imam 48kom a povečati čem udjel..to je dionica za dugoročne ulagatelje…[smiley2]

[color=blue][/color]

Katastrofa totalna od FI…. Nadam se da ste očekivali ovakve rezultate.

No respect

FI na ZSE.

Gore ne može. Sva sreća da sam izašao, sad bi plakao

Hell is Empty and all the Devils are Here

Bate je, kako loše.

Mislim da ipak treba obratiti pažnju na slijedeću rečenicu:

Rezultati poslovanja u prvom polugodištu 2007. godine manji su od rezultata u istom razdoblju prethodne godine. Na smanjenje rezultata najvećim dijelom su utjecali povećani troškovi u početku serijske proizvodnje za novo vozilo Renault, gdje se stabiliziranje proizvodnog procesa očekuje u drugom polugodištu.

When buying shares, ask yourself, would you buy the whole company?

sve to skupa izgleda kao neke igrarije s tko zna kojim ciljem i za čiji račun

Rezultati poslovanja u prvom polugodištu 2007. godine manji su od rezultata u istom razdoblju prethodne godine. Na smanjenje rezultata najvećim dijelom su utjecali povećani troškovi u početku serijske proizvodnje za novo vozilo Renault, gdje se stabiliziranje proizvodnog procesa očekuje u drugom polugodištu.
Sa ciljem širenja poslova na ruskom tržištu Društvo je već osnovalo novu tvrtku u Rusiji, te započelo sa pripremama oko izgradnje tvornice. Početak proizvodnje planira se u prvom polugodištu 2008. godine.
Dakle, firma aulaže u razvoj…opet nisu u FI uključene EURO,APA i AD Brodovi…

Po meni očekivan rezultat. Ništa spektakularno loše kako neki kolege žele prezentirati.

Scio me nihil scire


sve to skupa izgleda kao neke igrarije s tko zna kojim ciljem i za čiji račun

Tako se i meni čini. Vjerujem da se prvo spremaju jako grde stvari, nakon čega jako jako dobre (naravno za postojeće dioničare)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kladio sam se na loše izvješće, i evo ga, iako slažem se i sa kolegom Sonijem.
Iako sam prodao zadnje u utorak, mislim da dionica ima perspektivu, ako padne malo više, evo mene opet unutra.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Po meni očekivan rezultat. Ništa spektakularno loše kako neki kolege žele prezentirati.

Ti nemaš dionicu pa možeš sa strane objektivno reći mišljenje o izvješću? Izvješće je loše i nadam se da će nakon konsolidacije biti bolje. Sad je katastrofa, ulažu i druge firme, ali se drže plusa i dobiti.

No respect

Nije spektakularno loše, ali mi se čini da će takav učinak izazvati. Evo, već je ja 235 palo…

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close