ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

….brzo mijenjate mišljenje budd…..[smiley2]

Scio me nihil scire

Nisam promijenio mišljenje, i dalje mislim da ADPL mora na 500. Samo sam promijenio mišljenje kad će to biti (ne da mi se više čamiti ovdje, kad druge dionice idu 100% gore u 10 radnih dana –>vidjeti DDJM)

Bez brige, doći će red i na ADPL. Samo treba birati pravi trenutak za uskočiti unutra (a prodaje bar ima koliko hoćeš)

Hell is Empty and all the Devils are Here

… Free float je prevelik i tu nema spasa

Što se tiče trgovanja samim dionicama, nema bolje preporuke.

Nema većinskog vlasnika (za sada!) i zbog velike količine slobodnih dionica (tzv. free float) manja mogućnost manipulacije. Osim toga, činjenica da nema većinskog vlasnika (Rusi će imati 30%, Prevent slično.) može ukazivati na kasniju kupnju/prodaju većih udjela u svrhu stjecanja većinskog vlasništva.



budd:
“… Free float je prevelik i tu nema spasa

Što se tiče trgovanja samim dionicama, nema bolje preporuke.

Nema većinskog vlasnika (za sada!) i zbog velike količine slobodnih dionica (tzv. free float) manja mogućnost manipulacije. Osim toga, činjenica da nema većinskog vlasnika (Rusi će imati 30%, Prevent slično.) može ukazivati na kasniju kupnju/prodaju većih udjela u svrhu stjecanja većinskog vlasništva.

Slažem se. Ali zasad je tako kako je. Ja se sigurno vraćam, najkasnije nakon T-HT-a

Hell is Empty and all the Devils are Here

Do viđenja …gospodo…Nisam više imao živaca.Puno je boljih prilika na tržištu, a ovo je stvarno “srtogo” kontrolirana dionica…Možda se vratim jednom, ali ne vjerujem…Bolje da se ja držim svoje građevine..[smiley10]

istina da treba imati debele živce s adpl, ali baš zato strpljenje će biti nagrađeno…ja sam kupio i npr ledo i drago mi je da raste ali sam više upucao u adpl…to ima fundamentalne podloge za veci rast i neće me ova igra živaca natjerati da izgubim strpljenje i pokušam na dnevnoj osnovi zaraditi u dionicama tipa mlinara ili ddjm a onda se pokušam ukrcati na jureći vlak na adpl…toliko sam puta popušio na ovu foru…nešto sam očigledno i naučio..barem ja tako mislim

Način trgovine i skupljanja me silno asocira na moju brokersku kuću ( gori su od Pancha Ville ), hi,hi,hi već su me dva puta izuli iz mokasina sa svojom taktikom ( ne na ovoj dionici )[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Nisam niti pratio (niti analizirao) ovu dionicu, pa bi bio zahvalan ako netko može pojasniti:

1)


Osim toga, činjenica da nema većinskog vlasnika (Rusi će imati 30%, Prevent slično.) može ukazivati na kasniju kupnju/prodaju većih udjela u svrhu stjecanja većinskog vlasništva.

Kada će Rusi imati 30 % dionica. Da li se zna otprilike ovaj datum

2) Što se tiče AD Plastika, načuo sam da imaju tvornice u Rumunjskoj i Rusiji. Može li netko pojasniti
ove tvornice u Rumunjskoj i Rusiji, npr. u kojem je postotko vlasnik AD Plastik, koliko dugo AD Plastik
ima proizvodnju u Rumunjskoj i Rusiji ?

3) Kada će biti financijski izvještaj otprilike ? Da li je do sada AD Plastik prikazivao u FI Izvještajima dobit
iz Rumunjske i Rusije ili će to po prvi puta prikazati u 2Q 2007 ?

Molim znalca o AD Plastiku da pokuša odgovoriti na gornja pitanja. Veliko hvala.

1) Kada će Rusi imati 30 % dionica. Da li se zna otprilike ovaj datum?

Sukladno zaključcima sa Skupštine (ako se budu pridržavali) da uplata treba uslijediti najkasnije 30 dana od izdavanja prospekta od strane HANFA-e, u četvrtak ili petak.

2) Što se tiče AD Plastika, načuo sam da imaju tvornice u Rumunjskoj i Rusiji. Može li netko pojasniti
ove tvornice u Rumunjskoj i Rusiji, npr. u kojem je postotko vlasnik AD Plastik, koliko dugo AD Plastik
ima proizvodnju u Rumunjskoj i Rusiji ?

Ne znam točno postotke. U oba slučaja 50% ili 51%

http://www.poslovni.hr/33672.aspx

3) ) Kada će biti financijski izvještaj otprilike ?

Navodno, ako izvještaja nije bilo do danas, izvještaja neće niti bit jer njima takvo što ne treba…što će im to? I nema smisla da išta predoče javnosti! [smiley2]

Da li je do sada AD Plastik prikazivao u FI Izvještajima dobit
iz Rumunjske i Rusije ili će to po prvi puta prikazati u 2Q 2007 ?

Nije prikazivao.
A hoće li u 1. polugodištu, to znaju valjda samo predsjednik Uprave i dragi Bog, no s obzirom da je danas došlo do pada cijene i nešto većeg prometa nego zadnjih dana, rekao bih da su gospoda insajderi i gospoda administratori koja imaju privilegiju dobiti te stvari u ruke prije nego što to dođe do javnosti (i tako se lijepo bogatiti) već možda i dali odgovor na tvoje pitanje…jedina mi je nada da isti ne znaju tumačiti FI i situaciju, nadam se…

Kolega Strawinsky, neće biti uključeni niti Rusija nitu Rumunjska, a nema niti 2 d.o.o. kao niti u prošlom izvještaju, zbog promjene metode izvješčivanja (udjeli ).

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

je li to protuzakonito?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


1) Kada će Rusi imati 30 % dionica. Da li se zna otprilike ovaj datum? Sukladno zaključcima sa Skupštine (ako se budu pridržavali) da uplata treba uslijediti najkasnije 30 dana od izdavanja prospekta od strane HANFA-e, u četvrtak ili petak. 2) Što se tiče AD Plastika, načuo sam da imaju tvornice u Rumunjskoj i Rusiji. Može li netko pojasniti ove tvornice u Rumunjskoj i Rusiji, npr. u kojem je postotko vlasnik AD Plastik, koliko dugo AD Plastik ima proizvodnju u Rumunjskoj i Rusiji ? Ne znam točno postotke. U oba slučaja 50% ili 51% http://www.poslovni.hr/33672.aspx 3) ) Kada će biti financijski izvještaj otprilike ? Navodno, ako izvještaja nije bilo do danas, izvještaja neće niti bit jer njima takvo što ne treba…što će im to? I nema smisla da išta predoče javnosti! [smiley2] Da li je do sada AD Plastik prikazivao u FI Izvještajima dobit iz Rumunjske i Rusije ili će to po prvi puta prikazati u 2Q 2007 ? Nije prikazivao. A hoće li u 1. polugodištu, to znaju valjda samo predsjednik Uprave i dragi Bog, no s obzirom da je danas došlo do pada cijene i nešto većeg prometa nego zadnjih dana, rekao bih da su gospoda insajderi i gospoda administratori koja imaju privilegiju dobiti te stvari u ruke prije nego što to dođe do javnosti (i tako se lijepo bogatiti) već možda i dali odgovor na tvoje pitanje…jedina mi je nada da isti ne znaju tumačiti FI i situaciju, nadam se…

…kolega Strawinsky… danas nisu prodavali insajderi nego špekulanti koji su se ukrcavali u vlakiće tipa ledo, mlinar, žitnjak i ostale dionice za koje misle ili znaju da će im donijeti brzu zaradu…. neka, neka…i ja sam par puta mislio tako i mijenjao vozove…. i u većini slučajeva zakasnio na one prave.

Scio me nihil scire

New Report

Close