ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne znam.. sto se mene tice tkap od milijardu kuna ne obecava tako skoro katapultiranje cijene.. kod firme te velicine bi se ipak nesto dobro trebalo i desiti da dobije na vrijednosti 300 miliona kuna..

koliko ce biti dobar 1H?

zasto ESOP prodaje?

ja imam nesto malo, i zasad ne radim nista snjima..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


1. Koliko tu forumaša/dioničara.adpl-a zna čime se doista firma AD Plastik bavi? Čime ostvaruju glavninu svojih prihoda? Koji su to proizvodi, i kolike su

Ali bljedoliki čemu toliki post da bi nama objasnio da ti ne vjeruješ managementu, ja bi to rekao u tri riječi NINK[smiley2] dobro recimo u četiri[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

od prošloga tjedna smo stabilizirali cijenu a i kupnja je ojačala….
Graf od prošloga tjedna izgleda dobro… ima naznaka promjene trenda.
Presjekli smo liniju okidača i a krivulja cijena je presjekla SMA s donje strane što daje buy signal.
Možda nam se smiješi unosniji ovaj tjedan….

Scio me nihil scire

I danas neka dogovorena transakcija na 257 pa onda liparenje na prodaji i ni makac

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Kad će plastika poslati izvješće i zašto više nitko ne piše na ovoj temi. Ja od adpla očekujem velike stvari u budućnosti. samo treba pričekati 18.ti

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu

Ja sem lagano popiz..l od ove plastike, dojde mi da sve kaj je od plastike pobacam vun iz hiže. Pa dobro dokle bu trajalo ovo iscrpljivanje, mene su iscrpili, sve kaj sam imal keša sem stulil nutra. ti vražju rižu ovo ne da ima free float neg ima OGROMNI FREE FLOAT. A ak ovak nastavi i ja bum postal free float. pričekal bum još taj 18.ti ili 19.ti

Ja sem lagano popiz..l od ove plastike, dojde mi da sve kaj je od plastike pobacam vun iz hiže. Pa dobro dokle bu trajalo ovo iscrpljivanje, mene su iscrpili, sve kaj sam imal keša sem stulil nutra. ti vražju rižu ovo ne da ima free float neg ima OGROMNI FREE FLOAT. A ak ovak nastavi i ja bum postal free float. pričekal bum još taj 18.ti ili 19.ti

…..Strogo kontrolirana dionica, nije po mome ukusu…….uostalom kao i EIG i PTKM……šteta tak dobrih dionica..!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Baš su banana i adpl i ptkm ko za k… imam obje i tu siču koju sam jedva skupila sam stavila u njih obje i samo pušing neznam kak pogoditi dijonicu da se malo zaradi,več polako sjedim i najrađe bi sve prodala i zaboravila dionice

Nema s ovom čađarom kruha. Koliko god kupnje, još 10x prodaje. Free float je prevelik i tu nema spasa

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nema s ovom čađarom kruha. Koliko god kupnje, još 10x prodaje. Free float je prevelik i tu nema spasa

Ja u dionice sa tolikim FF ne ulazim, koliko god bila dobra.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Ovo je u stvarno da pop…..Imao je Wunderkind pravo….[smiley8]

Izašao jučer s 0 kn zarade (točno na nuli, ne bi vjerovali), kupio LEDO, koji je odmah grunuo 10% gore. Uskoro se vraćam natrag (tko zna, možda nekad i ESOP smanji poziciju)

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close