ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.09.2024. u 04:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Fiat odlazi iz Kragujevca jer radnicima nudi posao u drugoj državi?

 

Jugoslav Ristić, predsjednik Saveza samostalnih sindikata Kragujevca (SSSK), ocijenio je da se iz ponude kompanije Fiat Chrysler Automobili Sr­bi­ja (FCA) radnicima da odu na tromjesečni rad u Slovačku jasno vidi da Talijani nemaju namjeru dalje raditi u Srbiji i da neće biti ništa od proizvodnje novog modela, kojeg se dugo čeka.

zorangutan, 25.01.2022. u 12:58

netko se iskrcava jučer i danas…vidjet ćemo fi za 2021., možda ono da odgovor …

 

Što se očekuje? Ja očekujem srednju žalost, a možda nas q4 sve iznenadi.

@yieldchaser

ne znam što očekivati ovdje…ako 4q bude odličan, potegnut će vjerojatno na 170 kn..ako bude loš, moglo bi zaroniti na 140-150 kn, pogotovo što ni sada najave za auto industriju nisu najbolje zbog problema s čipovima pa su veliki zastoji u proizvodnji i isporukama i normalizacija bi mogla biti tek u drugoj polovici ove godine ili 2023., a to je jako puno vremena…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ja ocekujem opet negativan kvartal kao Q3, pa tek neka normalizacija u Q1, i Q2 i mozda onda Q3 2022 ce biti dobar. Ali ajde mozda nas mogu iznenaditi.

 

U svakom slučaju je bolje sačekati u kloniti se trejdanja uoči financijskih izvješća… gle samo kaj se dogodilo s Facebookom… dugoročne igre su druga priča, ali i za to treba opreza, strpljenja…

hmmm…

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/potraznja-za-automobilima-pala-i-na-pocetku-2022-acea-777324

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Na brzinu sam pogledao, očekivao sam puno lošije rezultate, tako da mi je ovo ugodno iznenađenje

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ADPL/FI-ADPL-bd3db560e75c4143f623338f2af0a65f.pdf

Ignore: KressoM, delux

1q 2022 ce bit znatno losiji od 1q 2021

avax10, 24.02.2022. u 12:39

Na brzinu sam pogledao, očekivao sam puno lošije rezultate, tako da mi je ovo ugodno iznenađenje

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ADPL/FI-ADPL-bd3db560e75c4143f623338f2af0a65f.pdf

da, znatno bolje od očekivanja. ova rasprodaja danas ima veze samo s padom burzi u svijetu, inače bi na ove rezultate adpl otišla preko 160 kn

Pored svih s*anja koja se zbivaju  u Ukrajini i sankcija koje se spremaju Rusiji, stvarno mi nije jasno zašto bi itko kupovao dionice firmi ovisnima o ruskom tržištu??

 

 

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

to što imaju poslovanje dijelom i u Rusiji nije nužno negativno jer ono što rade u rusiji i tako rade samo za rusko tržište, a kako će zbog sankcija rusija biti odsječena od uvoza (vozila) sa zapada, onda bi moglo doći do jakog rasta ruskog poslovanja i hiperprodukcije za rusko tržište jer praktički neće imati konkurenciju i uvoz sa zapada

johnny_w, 25.02.2022. u 13:25

o što imaju poslovanje dijelom i u Rusiji nije nužno negativno jer ono što rade u rusiji i tako rade samo za rusko tržište, a kako će zbog sankcija rusija biti odsječena od uvoza (vozila) sa zapada, onda bi moglo doći do jakog rasta ruskog poslovanja i hiperprodukcije za rusko tržište jer praktički neće imati konkurenciju i uvoz sa zapada

 








Sve to stoji samo ima jedan detalj na koji si zaboravio- Rusija je idućih “100” godina pod sankcijama što znači da slabija rublja, slabiji standard, slabija kupovna moć ….. dalje nastavi sam, dok oni koji imaju novaca ne voze tu automobila za koje AD plastik radi djelove




 

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

New Report

Close