ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sretan Bozic!Da se osvrnem na post koji sam gore napisao a vidim da ga nitko nije prokomentirao.Danas naletim na na covjeka koji radi u plastici i jedan je od direktora pa ga upitan kako je u firmi,ima li se problema sa tecajem rublja i jeli im proizvodnja ide planirano s obzirom da je korona.Covik cili iznenađen odakle te dezinformacije, kaze firma ima posla toliko da ce morati jos ljudi zaposliti,da sta se tice rublja da su to gluposti.Firma ne stoji dobro nego odlično a da ce se to vidjeti u FI!Meni kao dioničaru razvukao se osmjeh!Valjda covik poznaje situaciju u firmi u  kojoj radi!

Auti su u Njemačkoj dobro odradili ovu godinu. To bi mogao biti dobar znak i za ADPL

Danas je otvoren put prema 170kn

Izgleda da ova dionica nikoga ne zanima nego mene kad jedino je ja odrzavan na zivotu na forumu,Da se ova dionica nalazi na bilo kojom uređenom trzistu a ne na zse cijena bi joj bila udvostrucena.Čim se počne povećavat likvidnost i cijena će ici prema gore.

Kolega,u ovoj dionici su ozbiljni investitori. Niste sami. Ne brinite

tako je …ima nas nutra kolega ….40 % portfelja trenutno ….ostalo adrs2 , atgr, atpl ….volim ove sa a jako ….

spalato33, 07.01.2021. u 19:37

Izgleda da ova dionica nikoga ne zanima nego mene kad jedino je ja odrzavan na zivotu na forumu,Da se ova dionica nalazi na bilo kojom uređenom trzistu a ne na zse cijena bi joj bila udvostrucena.Čim se počne povećavat likvidnost i cijena će ici prema gore.

Kolega, na krivom ste forumu, ovaj forum je mrtav.  Svi su prešli prije cca pola godine na Dionice.net

PwC: U 2021. slijedi rekordno brz rast, oporavak neće biti jednak za sve, najavljena i moguća prekretnica

COI-ADPL-84d336417cf7e26e37629ca18438a61c.pdf (zse.hr)

Danas mi je prošlo po 185kn. Mjesec i pol mi je nalog stajao… Pitanje je kako će se glasovati na glavnoj skupštini. Možda bolje ne isplatiti predujam, nego sačekati do nakon Q1 pa onda ocijeniti situaciju. Osim, naravno, ako su dosta jaki već sad, a to ćemo znati kroz desetak dana.

https://www.seebiz.eu/tvrtke/ad-plastik-najavljuje-isplatu-dividende-iz-zadrzane-dobiti/249741/

 

 

nisam uvjeren da oni smiju isplatiti dividendu obzirom da su lani koristili državnu pomoć?? tj.država bi ih mogla tražiti da vrate sve subvencije za radna mjesta koje su dobili

New Report

Close