ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 20:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,03
22.233
2,016
11,05
11,50
-0,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ekonomska kriza nastupit će nakon ove zdravstvene. sad je svim fokus na preživljavanju ali problem je što u cijelom svijetu gotovo ništa ne radi tj.radi na minimumu, osim prehrane i ljekarni i posljedice se sve više osjećaju. Lako će USA i švabe pomoći svojima firmama, ali nama pomoći nema jer država nema rezerve iz kojih može uzeti. Najviše će stradati firme koje su krenule u investicije, kupovale druge firme, gradile pogone poput AD plastika pa je pitanje kako i odakle će se vraćati krediti?? puno bolje bolje bi bilo da su keš sačuvali umjesto što su isplatili dividendu, to u ovim uvjetima nije bio niti malo mudar potez.

Štern kaze da drzava ima gomilu deviznih rezervi koje nije duzna cuvati.

@ela18

šern govori o deviznim rezervama koje ima HNB, ane država! HNB ih niti ne čuva nego njima brani tečaj kune da ne potone ispod 8 kn za euro jer je jasno da će sezona biti pušiona i da će biti bar 50% manje deviza,a devize trebaju kako bankama da vrate kredite prema van, tako i firmama za otplatu kredita!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Kakvi kokosari sve egzistiraju ovdje, nevjerovatno, pa kad vec lupate mozete lupati da bude i 50kn po dionici, ne znam jel stvarno mislite da bi netko prodao po toj cijeni, pa samo trezor moze otkupiti pola

Čekam ADPL na oko 100 kn… e da mi je gotovine sad… ovako, samo sitno…

A random walk down Wall Street...

@strijela

slažem se, 100 kn je izgledno u narednih 7-10 dana

Razlog ADPL na 100 kn ? Dali su izjavu u petak da je za sada sve ok što se tiče proizvodnje. Dionica je već sada prepodcijenjena.

svi daju takve izjave kako je tobože sve ok

eno i u valamaru se čude zašto je dionica pala sa 38 na 20 kn 🙄

Imam ADPL i rado bih je nadokupio što jeftinije, samo ne znam tko će vam je dati tako jeftino.

@Paulie

”Razlog ADPL na 100 kn ? Dali su izjavu u petak da je za sada sve ok što se tiče proizvodnje. Dionica je već sada prepodcijenjena.”

 

Zato jer sam na burzi dosta dugo te je npr. 2015 i 2016 bila ispod 100 kn i zbog manjih poremecaja na trzistu. nemojmo se zavaravati, ova kriza ce imati dramatican direktni utjecaj na sve kompanije i njihovo poslovanje kroz naredne 2 godine dok se cijeli efekt leptira ne prevali kroz ekonomiju…

A random walk down Wall Street...

vidit ćete na koliko će za koji dan cijena dionice ADPL ako ostane ovakva panična rasprodaja na burzama diljem svijeta..po meni 80-100 kn..treba pratiti danas otvaranje USA burzi u 15.30 jer će to odrediti smjer svega ostaloga

budapest !

ako se ufate u USA indekse, oni su vam sad na -12%, -13 % čak i -14 %….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close