ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 22:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,03
22.233
2,016
11,05
11,50
-0,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ako nema divke zašto bi netko sad uopće kupovao ADPL ? kad kriza i gloablna recesija tek dolaze a tu prvo tradaju putovanja i kupnja novih vozila

Danas bi trebao sjesti predujam dividende. Ako novci ne legnu… aj ća. Ključ u bravu jer su očito u problemima.

Nije mi ni jasno zašto čekaju uopće zadnji čas.

Nie da ubiru masnu kamatu na banci 🙂

 

Leći će novci.. Ne brini.

Meni je predujam divke sjeo na ZABI.

sjela divka u PBZ…

A random walk down Wall Street...

U OTP-u također…

Rastimo zajedno...

Sjela divka …ona marićeva smečad si je uzela svoje …gamad drzavna uhljebska gramziva

Sjela i ZABA.

Uzela država svoj dio kolača.

A da je burzu malo pogurati, nema šanse.

Daj zaposli još rođaka.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/4sP6sAC4kacxj2qJeWPBjQ==.pdf

za sada izgleda da nemaju nekih problema zbog virusa…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Reinvestirao predujam dividende jutros odmah na otvaranju u ADPL.

Mislim da je dugoročno ovo super cijena. Kratkoročno nebitno. Barem meni.

očekujem da će cijene dionica popadati još 20-30% pa adpl očekujem oko 100 kn i tu bi moglo biti dno jer ne možemo zanemariti da najveći proizvođači vozila ne rade jer je promet u EU praktički s tao, nema djelova, nema opreme nema komponenti. čak da ad plastik sve svoje može isporučiti,kako to napraviti kad nitko ne želi i ne smije voziti u i kroz zaražena područja (osim hrane i ljekova)!??

Znaci vi smatrate da bi vrijednost kompanije trebala biti smanjena za 500 milijuna kn ako ove godine ne bude uopce dobiti koja inace na godisnjoj razini iznosi oko 120 milijuna kn.

New Report

Close