ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
5.388
437
12,30
12,50
-0,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

PersJesus, 20.09.2019. u 23:29
(…) “Vrijeme blagostanja u autoindustriji je prošlo. Pad prodaje automobila na svim važnijim tržištima, dodatni troškovi razvoja novih vozila te općenito smanjenje zarade tjeraju na akciju. Pad autoindustrije u Njemačkoj mogao bi rezultirati recesijom u najvećoj europskoj ekonomiji, a domino efektom ona bi se mogla proširiti i dalje – pa i na slabašnu hrvatsku ekonomiju, koja je industrijski snažna poput manje razvijenog predgrađa Munchena.” (…)

Reducira se poslovanje: BMW otpušta nekoliko tisuća radnika!

Reducira se poslovanje: BMW otpušta nekoliko tisuća radnika!

Ford zatvara tvornicu u Velikoj Britaniji, a VW otpušta 4000 ljudi!

Ford zatvara tvornicu u Velikoj Britaniji, a VW otpušta 4000 ljudi!

Autoindustrija u panici: Prodaja pada, u šest mjeseci čak 38.000 otkaza!

Autoindustrija u panici: Prodaja pada, u šest mjeseci čak 38.000 otkaza!

Government support on automotive industry will lead to a 10% increase in car production at the end of the year


Proizvodnja auta u Rusiji gdje je prisutna Adplastika raste ove godine za 10% uz poticaje Ruske Vlade, sto je najvaznije za ovu firmu. Ta podrska Vlade se produzuje na cijelu 2020. godinu, kako pise u clanku. Ostale clanke necu komentirati jer sluze za izazivanje panike od strane drukera, a nisu izravno vezani za poslovanje Adplastike.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Prema katastrofičnim naslovima Revije HAK prava prijetnja je ukidanje revije pa potom i HAK-a jer za 5 godina će biti vijest vidio sam osobni automobil na praznim autocestama EU. Može li se i to dogoditi?

Kako junaci ginu u prvim redovima na ovoj dionici. Al srčani su, što jest, jest.
Odite u zaklon. Zar ne vidite tešku artiljeriju na prodaji?


Al srčani su, što jest, jest.

Pogotovo su srčani oni iz ADPL-a.

Kako je tužno gledati u ovoj euforiji da se ovaj biser crveni. 🙂

Tko želi biti dioničar fundamenti iz “mojih dionica” su sadašnjost, a najobimniji ugovoreni poslovi iz prošle i ove godine su budućnost ove kompanije (izračunajte koliki će biti rast prihoda u slijedeće dvije do tri godine), ne brinite automobili će se voziti i iduće godine kao što ćemo konzumirati hranu i oblačiti razno razne krpice.


Kako je tužno gledati u ovoj euforiji da se ovaj biser crveni. 🙂

Kolega kako se crveni glavni kupac, ovo je slaba i zakasnjela reakcija.


Tko želi biti dioničar fundamenti iz "mojih dionica" su sadašnjost, a najobimniji ugovoreni poslovi iz prošle i ove godine su budućnost ove kompanije (izračunajte koliki će biti rast prihoda u slijedeće dvije do tri godine), ne brinite automobili će se voziti i iduće godine kao što ćemo konzumirati hranu i oblačiti razno razne krpice.

Isto razmišljamo.



Kako je tužno gledati u ovoj euforiji da se ovaj biser crveni. 🙂

Kolega kako se crveni glavni kupac, ovo je slaba i zakasnjela reakcija.
[/quote]
Ova uprava stvarno niš ne kuži, padaju im narudžbe,a oni zapošljavaju 150 ljudi.




Kako je tužno gledati u ovoj euforiji da se ovaj biser crveni. 🙂

Kolega kako se crveni glavni kupac, ovo je slaba i zakasnjela reakcija.
[/quote]
Ova uprava stvarno niš ne kuži, padaju im narudžbe,a oni zapošljavaju 150 ljudi.
[/quote]

Da, pametno zboriš, treba ih pola otpustiti sad kada je firma na rubu propasti.
Totalni papci ova Uprava.
Treba ih smjeniti i staviti tebe!

halfte trinken, halfte Šarcu geben





Kako je tužno gledati u ovoj euforiji da se ovaj biser crveni. 🙂

Kolega kako se crveni glavni kupac, ovo je slaba i zakasnjela reakcija.
[/quote]
Ova uprava stvarno niš ne kuži, padaju im narudžbe,a oni zapošljavaju 150 ljudi.
[/quote]

Da, pametno zboriš, treba ih pola otpustiti sad kada je firma na rubu propasti.
Totalni papci ova Uprava.
Treba ih smjeniti i staviti tebe!
[/quote]
https://www.index.hr/vijesti/clanak/mol-ulaze-12-milijarde-eura-u-ogromni-petrokemijski-kompleks-u-madjarskoj/2120204.aspx
Možda ovo ima malo veze s konkurentnošću ADPL u Mađarskoj tvornici.
P.S.
Kolega Jubito žao mi je što s takvim sarkastičnim nickom ne kužite sarakazam kod drugih.

New Report

Close