ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas još možete kupiti (radi dividende)
ali neki su krenuli ranije u iskrcaj?

neki su na T+3 još uvijek… ima svega tu na ZSE…svega.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

koji je zadnji dan bio za kupnju dionica kako bi se steklo pravo na isplatu dividende?

sutra je bio zadnji dan.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ok, mislio sam da je već prošlo, hvala

Još danas tko kupi ima pravo na divku. Nema na čemu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

sutra, zapravo….

Danas je zadnji dan, sutra se trguje bez prava.
Imate na ZSE kalendar dividendi, nije baš pregledan ali…

xdado, 16.07.2019. u 10:10
17.7.2019 AD PLASTIK d.d. ADPL Početak trgovanja bez dividende

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ja mislim da je danas zadnji dan.

Zadnji dan za dividendu i cijena pada. Istina nije puno ni prodano.
Totalno bez veze današnje trgovanje s tim da je to ok dionica

Kad pogledate prodaju auta u europi i rusiji za prvih 6 mjeseci ove godine bit ce vam puno toga jasnije,
sad cemo vidjeti koliko ce se sve to odraziti na nas adpl, nadam se da pad nece biti vise od 5%

prodaja auta je kao i prodaja televizora,računala,mobitela,frižidera,vešmašina itd. jedne godine se proda više, druge manje i tako ide po potrebi jer bez toga ne možeš i čim ti jedno od toga crkne i ne isplati se popraviti kupiš drugo.tako da ti zastoji u prodaji mogu biti samo kratkoročni jer ipak sve nas je više na planeti i svi bi htjeli imati svoj auto jer on danas nije luksuz nego potreba.

New Report

Close