ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na ovakve vjesti , u zlatno doba zse , cjena dionice bi odmah otišla u blokadu .

najvrednije stvari u životu su besplatne

BudFox
dok razmišljate otići će cijena preko 200 😉


Na ovakve vjesti , u zlatno doba zse , cjena dionice bi odmah otišla u blokadu .

nažalost zlatna vremena su ostala iza 10-15 brda i dolina… ovdje je trenutno samo močvara, dok se izvućemo iz kaljuže treba preživjeti okružen krokodilima i ostalim životinjama :))

Sve super bajno, a nitko od vas nije kupio sada ništa niti ima namjeru. Samo drukanje.

Osobno neću kupiti niti jednu dionicu ADPl. ne samo ADPl već bilo čega dokle god je S&P500 na 3.000 bodova.

Neću niti prodavati ništa. Osim ako netko od vas bisera ne digne kredit pa odluči kupovati ADPl preko 200 kn. Vama ću rado istovariti. Može i na PM da vam prodam jeftino >200 kn.

kolega seeker kako nitko ne kupuje a trgovano je skoro 4,5 tisuće komada a i ja sam kupio danas 1200 komada i to uglavnom po 189,5 kuna i to sam prvi skinuo onog sa skoro 700 komada što je druge strašio.
izgleda da bi i vi kupili ali ne možete izaći iz drugih pozicija a ja sam danas prodao dio jedne isto tako dobre dionice kao ADPL i isto počinje sa A samo kako bi dokupio ADPL.

I 2016 je sa sto na 180 otisla cini mi se u kolovozu…


Sve super bajno, a nitko od vas nije kupio sada ništa niti ima namjeru. Samo drukanje.

Osobno neću kupiti niti jednu dionicu ADPl. ne samo ADPl već bilo čega dokle god je S&P500 na 3.000 bodova.

Neću niti prodavati ništa. Osim ako netko od vas bisera ne digne kredit pa odluči kupovati ADPl preko 200 kn. Vama ću rado istovariti. Može i na PM da vam prodam jeftino >200 kn.

nadasve realan post…

evo nam nakon dužeg vremena promjene i u top 10 dioničara.
dobrovoljni fond povećao količinu . izgleda da i fondovi vide što valja pa dokupljuju-


Sve super bajno, a nitko od vas nije kupio sada ništa niti ima namjeru. Samo drukanje.

Osobno neću kupiti niti jednu dionicu ADPl. ne samo ADPl već bilo čega dokle god je S&P500 na 3.000 bodova.

Neću niti prodavati ništa. Osim ako netko od vas bisera ne digne kredit pa odluči kupovati ADPl preko 200 kn. Vama ću rado istovariti. Može i na PM da vam prodam jeftino >200 kn.


Ja kupio 105 kom po 188 neki dan, i to po asku


Sve super bajno, a nitko od vas nije kupio sada ništa niti ima namjeru. Samo drukanje.

Osobno neću kupiti niti jednu dionicu ADPl. ne samo ADPl već bilo čega dokle god je S&P500 na 3.000 bodova.

Neću niti prodavati ništa. Osim ako netko od vas bisera ne digne kredit pa odluči kupovati ADPl preko 200 kn. Vama ću rado istovariti. Može i na PM da vam prodam jeftino >200 kn.


Realna cijena i je preko 200 i još je dionica po toj cijeni jeftina. Te mambo jambo priče si ostavi za ekipu iz kafića koji su na kladi.

Poslovanje- najveci problem je pad profitabilnosti u zadnja 3 kvartala, ako tu okrenu trend u q2 onda je nebo granica. Takodjer u q1 su imali veliki pad prihoda u Rusiji sto su s objavom novih poslova pokazali da je bio “crni labud” (bar se nadam) i da je Rusija i dalje u fokusu i buduci generator rasta…
Cijena – unatoc padu profitabilnosti nakon svakog prethodnog kvartala dionica je sve jeftinija jer cijena nije pratila rast dobiti i prihoda. Stagnacija cijena posljedica je i izostanak institucionalaca na kupnji sto se napokon promijenilo jer je Reiffeisen mirovinac poceo napokon kupovati (+1.304 komada). Nevjerojatno mi je da nitko od institucionalaca nije uzro barem 10 mil kuna ovog bisera pored tolikh stotina miljuna ukucanih u PODR, ATGR, ADRS i sl.
Osobno sam jucer isto kupovao po 189kn, ocekujem brutalan q2 i jaki rast cijene jer vec mjesecima jaca potraznja za dionicom i logicno je da cijena napokon poprati fundamente koji ce nakon q2 biti jos puno bolji…

Rastimo zajedno...

Nitko nije objavio odluke Glavne skupštine pa ću ja:

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/zIQP3Zw3zd4ocTmgGyhtKw==.pdf

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close