ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mislim da je vrijeme da i plavi pripomogne ovim jadnicima na prodaji koji nikako da sruše cijenu.
Par petstotki sutra na prodaji možda da konačno rezultata, zar ne?
Samo da mi netko ne pokupi ..[smiley2]

A stavite na recimo 245 i ja cu vam maznut dio sigurno [smiley2]

E pa neznam dali bi te stigli kolega ,npr.ja bi po toj cijeni krenuo i sa djelom love predviđene za THT .
I Rusi bi bili ljubomorni[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Mislim da je vrijeme da i plavi pripomogne ovim jadnicima na prodaji koji nikako da sruše cijenu. Par petstotki sutra na prodaji možda da konačno rezultata, zar ne? Samo da mi netko ne pokupi ..[smiley2]
Sad ste me inspirirali i dali ideju. Pogledajte sutra, ako se sjetim, promjene na prodaji…
[smiley2]

Idemo ih svi stavit na prodaju [smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ma nemojte me plašit ! [smiley7][smiley2]


Mislim da je vrijeme da i plavi pripomogne ovim jadnicima na prodaji koji nikako da sruše cijenu. Par petstotki sutra na prodaji možda da konačno rezultata, zar ne? Samo da mi netko ne pokupi ..[smiley2]

ako su ovi na prodaji jadnici… onda su ovi na kupnji face……ajde plavi …… osobno imam keša za bar još 400 komada…. ako treba prodajem vijadukt koji su mi danas uvalili…..pa onda znači ima se za x2…..[smiley2]

Scio me nihil scire


Mislim da je vrijeme da i plavi pripomogne ovim jadnicima na prodaji koji nikako da sruše cijenu. Par petstotki sutra na prodaji možda da konačno rezultata, zar ne? Samo da mi netko ne pokupi ..[smiley2]

pa kaj je sad plavi, na 265 bilo jeftino, a sada je i 250 preskupo ? jel se gubi vjera ili se radi o cistoj pohlepi ?[smiley1]

(nemojte ovo shvatiti kao provokaciju, naime ja sam danas spreman nadokupiti i po 255)

“Please, God, Just One More Bubble.”

Pih ak je netko od forumasa stavio ovih 400 na 254,94 onda mu i nije neka fora. Nek bude faca pa nek podere dolje do 249 [smiley2]


Pih ak je netko od forumasa stavio ovih 400 na 254,94 onda mu i nije neka fora. Nek bude faca pa nek podere dolje do 249 [smiley2]

Plavi. Gle šta je sinoć napisao. [smiley2]

No respect

Ajde i ja čekam, samo na 240 i možda koju lipu, šta se čeka,
istresite se malo po bidu, nama malo na veselje….[smiley1]

And God says let there be light and be light, and it was good...


Pih ak je netko od forumasa stavio ovih 400 na 254,94 onda mu i nije neka fora. Nek bude faca pa nek podere dolje do 249 [smiley2]

nije moj časna riječ, ja sam s druge strane…..[smiley2]

Scio me nihil scire

Evo stavit ću i ja naprodaju 40kom ako ce to nešto pomoć ,pa da krenemo bilo di!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close