ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

SLK je stavio frisku vijest koja je rijesila moju zbunjenost sto u top 10 nije bilo Rusa a imaju 30%.
sad mi je jasno da ipak sve mora biti formalizirano od strane ovlastenih institucija.

mene zanima nesto drugo. nakon ovoga Rusi mogu i formalno participirati u upravljanju adeplastom dede pa ocekujem i kadrovske promjene i promjene u stilu poslovanja ?

Dok tržište cvate, evo što se događa s nekim drugim dionicama, između ostalog i s ADPL.
Neslavnih TOP 9 u zadnjih tjedan dana: [smiley5]

….pa ja zaista ne vidim što je tu loše…..osim toga prvi put i čujem za top 9….obično se sve u životu zaokruži na cenera…..[smiley2]
Šalu na stranu dobro staro ulagačko temeljno pravilo glasi …. dobru dionicu kupuješ kad je nitko neće….. a prodaješ kad bi svi na njoj odmah htjeli zaraditi……

Scio me nihil scire

kako su to mudro rusi rješili suradnju sa ad plastikom, prvo osnovali zajedničku tvrtku i kao većinski vlasnik ADPL, hoće reči oni donose odluke, a s druge strane ulete u vlasništvo adpl-a toliko da ovi ne mogu donositi bez njih strateške odluke što sigurno uključuje i firmu u rusiji tako da ništa od toga da mi imamo glavnu riječ u toj novoj firmi.

imam i jedno pitanje, da li je možda i adpl dokapitalizirao i tu firmu u rusiji s kojom surađuju pa da i oni njima utječu na odlučivanje?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

…..osim toga prvi put i čujem za top 9….

Haha, i ja isto, ali to nije moja izmišljotina nego onih informatičara koji su kreirali program. Valjda su bili nešto popili pa zato… [smiley2][smiley2][smiley2]


kako su to mudro rusi rješili suradnju sa ad plastikom, prvo osnovali zajedničku tvrtku i kao većinski vlasnik ADPL, hoće reči oni donose odluke, a s druge strane ulete u vlasništvo adpl-a toliko da ovi ne mogu donositi bez njih strateške odluke što sigurno uključuje i firmu u rusiji tako da ništa od toga da mi imamo glavnu riječ u toj novoj firmi. imam i jedno pitanje, da li je možda i adpl dokapitalizirao i tu firmu u rusiji s kojom surađuju pa da i oni njima utječu na odlučivanje?

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/ruskom-investitoru-za-312-mil-kuna-30-udjela-u-ad-plastiku

Scio me nihil scire

Ja i dalje ne razumijem tko i zašto stavlja naloge na kupnju na 250 kuna.
Pa pustite da malo padne.Da vidimo što će biti.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pa pustite da malo padne.Da vidimo što će biti.

[smiley2][smiley2]

Ohne worte

Scio me nihil scire

chico:

kako su to mudro rusi rješili suradnju sa ad plastikom, prvo osnovali zajedničku tvrtku i kao većinski vlasnik ADPL, hoće reči oni donose odluke, a s druge strane ulete u vlasništvo adpl-a toliko da ovi ne mogu donositi bez njih strateške odluke što sigurno uključuje i firmu u rusiji tako da ništa od toga da mi imamo glavnu riječ u toj novoj firmi. imam i jedno pitanje, da li je možda i adpl dokapitalizirao i tu firmu u rusiji s kojom surađuju pa da i oni njima utječu na odlučivanje?

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/ruskom-investitoru-za-312-mil-kuna-30-udjela-u-ad-plastiku

ne znam što si mi htio odgovoriti ovim člankom ali moje jedino pitanje je: Da li je i ADPL ušla u vlasništvo CK MFPG Aerokozmička oprema ko što su oni ušli u vlasništvo ADPL-a?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

ovi su stvarno odlučili cijenu pritisnuti na ovoj razini pa što bude.

stalno dodaju nove naloge

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Evo ti egzaktan; vrlo vjerojatno nisu.
Jer da jesu ja bi to već znao.

Scio me nihil scire

Mislim da je vrijeme da i plavi pripomogne ovim jadnicima na prodaji koji nikako da sruše cijenu.
Par petstotki sutra na prodaji možda da konačno rezultata, zar ne?
Samo da mi netko ne pokupi ..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close