ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Lijep dokup za mene na 172,50. Zahvaljujem.

ja ću zahvaliti na 150 kn, nema žurbe…
[/quote]

Imate sada po 182 🙂

neka me isprave kolege.. dugo ne pamtim ovak promet ovdje.. da se nije trezor uključio u šusu prema 180.. zanimljivo sve u svemu.. erste plavi rasprodaje.. to samo ide u prilog tome da ti fond manageri nikad nisu upravljali svojim novcem.. ne kužim to naglo spuštanje cijene.. ili jednostavno moraju uskladiti portfelj.. sve u svemu mislim da ko je danas tržio na 17x da je to bila dobra kupovina..

Na zalost ja sam se postavio malo ispod 171 tako da ovaj put nisam podebljao mozda bude ponovno prilike iako je danas postena kolicina potrgovana da je moguce i da se ovaj sta se iskrcavao pri kraju ili gotov ?

Ignore : renči

@juka
Samo treba paziti da ta “blood” nije tvoja 😉

Ignore: KressoM, delux

Top dionica, jako dobra, danas je netko dobar
nudio po vrlo povoljnoj cijeni. Perpektiva odlična.

Stvarno izgleda kao dobra prilika za kupovinu, šteta što mi keš treba za neke druge stvari. Nešto su se katastrofičari uskokodakali po svijetu da stiže recesija, ali ako se vodimo prema riječima predsjednika uprave, rast prihoda je zagarantiran u sljedećim godinama a fundamentelno je i sad podcjenjena plus imamo likvidnost, dobru dividendu (na 170 kn možda i najveću ako isključimo pevec kojeg nema na burzi pa gledamo zadnju), transparentnost, izvozno tržište, prekrasno napisana izvješća itd. Uglavnom, za hrvatske prilike pravi blue chip. Istina je da je cikličnost automobilskog tržišta velika i možda stvarno i jesmo trenutno na vrhuncu prodaje, ali opet prodavati ko da je delist uskoro ili stečaj nije mi jasno. Možda stvarno Katja ima neke informacije koje mi nemamo.



@bogata

..postavljate vrlo logične zaključke 👍 ..kao Vaš nekidašnji komentar vezan uz uvaženu članicu Uprave ADPL koja vodi resor 'prodaja i strateška nabava' ..i iskrcava ko da 'nema sutra' 😆

hvala. pomažem institucijama da odrade posao, ali čini se ništa od toga… institucije nam ne koriste internet, nisu još prošli tečaj.

Vjerojatno nas čeka još jedno istresanje do 170 pa onda stabilizacija.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Erste plavi u revijalnom tonu iskipava
i udara po podravci.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Stvarno izgleda kao dobra prilika za kupovinu, šteta što mi keš treba za neke druge stvari. Nešto su se katastrofičari uskokodakali po svijetu da stiže recesija, ali ako se vodimo prema riječima predsjednika uprave, rast prihoda je zagarantiran u sljedećim godinama a fundamentelno je i sad podcjenjena plus imamo likvidnost, dobru dividendu (na 170 kn možda i najveću ako isključimo pevec kojeg nema na burzi pa gledamo zadnju), transparentnost, izvozno tržište, prekrasno napisana izvješća itd. Uglavnom, za hrvatske prilike pravi blue chip. Istina je da je cikličnost automobilskog tržišta velika i možda stvarno i jesmo trenutno na vrhuncu prodaje, ali opet prodavati ko da je delist uskoro ili stečaj nije mi jasno. Možda stvarno Katja ima neke informacije koje mi nemamo.

Koliko sam vidio onako na brzaka, u zadnjih desetak trgovinskih dana protrgovano je cca 30.000 komada plastike, od toga je gospoja prodala ravno 1.800 komada. Tako da krivca za ovo rušenje cijene treba tražiti negdje drugdje, već mi stvarno pomalo ide na k…. ovo udaranje po gospoji ili traženje teorije urote. Možda joj je samo zatrebao novac za novi auto …

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/ADPL_stjecanje_otpustanje_2018__2102018114946.pdf

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

suludo je prodavat za manje ako možeš za više. ali ok, njezina privatna stvar, ako nekome nije bitno šti sam sebi radi financijsku štetu, nema veze.

a još je više suludo da osoba koja ne zna ni prodati par dionica na način da si ne napravi štetu vodi za tvrtku stratešku prodaju/nabavu ili što već? e to više nije njezina privatna stvar.

da, i fond se iskrcavao u puno većem volumenu nego gospođa članica uprave (pitanje je li s iskrcavanjem gotovo). E tu mi baš nije privatna stvar ako menadžer iskrcava po niže, ako može po više.

nemam nikakve veze s tim fondom, sreća za njih, jer bi morali dati odgovore, ne samo članovima, nego i institucijama i medijima o ovome što su napravili. čudi me da su članovi tako pasivni. ok, većina nema pojma što se događa, ne prati, ali valjda ipak netko od članova prati što mu radi fond.

New Report

Close