ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

” sudeci po danasnjoj trgovini, odbiti… premda je vrijeme da se krene u napad, ovo su stvarno niske grane, kad se uzme u obzir koliko se trgovalo po 10% vecim cijenama
[/quote]
Potpuno vas razumijem kolega,ali ipak mislim da je malo rano za napad.Lagalo desetkovati prodaju sa ovih i nadam se malo nižih pozicija .Ukratko očekujem i dalje trgovanje “po partizanski”!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ovaj adpl mi se sve vise cini da postaje novo belje.

ADPL je uvijek imala ovakav nacin trgovanja, pogledaj u zadnjih vise od godinu dana…

razlika izmedju BLJE i ADPL je u tome sto je jedna precjenjena, a druga potcjenjena

“Please, God, Just One More Bubble.”

dragi kolege, evo prijedloga za razbijanje burzovne dosade, a igra se zove pogodi koliko dijelova će raditi ADPL na srpskom puntu čija je proizvodnja i službeno počela:
Vaš link

pošto je 19. potpisan ugovor i za astru classic nastavit ćemo igru … [smiley2]

AD Plastik izdavanjem dionica povećava temeljni kapital

ZAGREB, 24. srpnja 2007. (Hina) – Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (Hanfa) odobrila je solinskom AD Plastiku prospekt o izdavanju redovnih dionica privatnom ponudom, čime će temeljni kapital te tvrtke biti povećan za gotovo 126 milijuna kuna.

AD Plastiku odobreno je izdavanje 1.259.875 redovnih dionica privatnom ponudom, pojedinačne nominalne vrijednosti od 100 kuna po dionici, odnosno ukupno 125.987.500 kuna. Tako će temeljni kapital tvrtke biti povećan s trenutnih 293.970.900 kuna na 419.958.400 kuna.

Cijena dionica tog izdanja, prema odluci Glavne skupštine AD Plastika, utvrđena je u iznosu od 247,31 kune, a pravo na upis i uplatu svih dionica pripada Otvorenom dioničkom društvu “Sankt-Peteburška investicijska kompanija”.

Najveći pojedinačni dioničar AD Plastika trenutno je tvrtka Prevent-Zlatar d.o.o. s 23,22 postotnim vlasničkim udjelom, a slijedi Prevent Global d.d. s udjelom od 13,58 posto.

No respect

[smiley8]???

ti si se specijalizirao u reciklazi starih vijesti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


[smiley8]???

ti si se specijalizirao u reciklazi starih vijesti?

HINA je to objavila prije par minuta. Kad je to bilo odobreno??

No respect

odobreno ne znam kad je, ali je vec odavno uplaceno..

bas i nije neka vijest..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


odobreno ne znam kad je, ali je vec odavno uplaceno..

bas i nije neka vijest..

Jedno je najava, drugo je odobrenje. Jel tu tebi ima razlike?

No respect

ovo drugo je samo formalnost..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pa kaj ak covjek, tj. auto (SLK) ponavlja neke vijesti, bolje i to nego da ova tema pada u zaborav… medju ostalim, bolje i ponoviti neku konkretnu vijest, nego kad pogledas koliko se stotina gluposti pisalo na npr. DDJH…
SLK, samo naprijed

“Please, God, Just One More Bubble.”


ovo drugo je samo formalnost..

Ma nemoj…

Odi recimo na FMPS pa ćeš vidjet što je formalnost, kad uplatiš lovu, pa ti stoji uglavljena mjesecima. Ili odi na na LANO i pogledaj što je bila najava za skupštinu a što je na skupštini odlučeno.

I što je najvažnije: ja sam rekao potpuno novu vijest. Nisam ništa ponovio.

No respect

New Report

Close