ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
2.515
211
11,80
11,95
1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mislim da će ovdje biti neki veći prekrcaj, ali na nižim razinama od sadašnjih (170?160?150?) pa se cijena polako spušta na tu razinu. Vidjet ćemo…

a da malo to objasniš kad već napišeš, inače kakva korist od toga što ti to kažeš?

Ovo mi se čini kao zaista dobra prilika trenutno.
Da li krenuti u dokup ili još malo pričekati. Ulazio sam na 178 i 199.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

da ne znam zašto netko toliko zakucava ovdje cijenu.. kako kolega kaže treba čekati daljnji rasplet.. pa onda eventualno nešto dokupiti..

uz ovakva kipanja po bidu čovjek se stvarno zapita koji je inside info iza ovoga?? jer ovo ne prodaju mali!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Da malo uspori mogao je i sada prodavati po 185-190.

Kao i na valamaru,uzalud im svi rezultati i dividende.poz

3000 po 1000 bilo na bidu ako uspiju nekoga navuć

Istina, sad su vjerovatno skriveni nalozi

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

lako moguće da se cijena stvarno spušta na neke ranije dogovorene razine radi prebacivanja između većih igrača. pitanje je gdje će biti iskrcavanje u normandiji? meni 150 kn izgleda kao jedna atraktivna razina za obje strane

Lijep dokup za mene na 172,50. Zahvaljujem.

Nemam dionice ADPL, ali ovo pada kao da netko nesto zna. A mozda je i sve posljedica Todexa i opceg nepovjerenja u burzu, FI,…

Prošao mali nalog na 171,50.. baš me zanima dokle će ići dole.

New Report

Close