ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nemoj ga sada ti plavi drukati dolje…. do danas sam kupovo na 250….
Ok, prodo si tehniku i sad ti ovaj scenarij najviše odgovara….
Sumnjam da će se kupovat znatnije količine ispod 245….. ne vjerujem.
Uostalom , 5 min. prije kraja trgovanja netko je danas otkinuo cca 370mkomada s prodaje tako da je sada na 255 ostalo cca 700 komada.
Na kraju krajeva, neka bude kako mora biti……

Scio me nihil scire


Nemoj ga sada ti plavi drukati dolje…. do danas sam kupovo na 250…. Ok, prodo si tehniku i sad ti ovaj scenarij najviše odgovara…. Sumnjam da će se kupovat znatnije količine ispod 245….. ne vjerujem. Uostalom , 5 min. prije kraja trgovanja netko je danas otkinuo cca 370mkomada s prodaje tako da je sada na 255 ostalo cca 700 komada. Na kraju krajeva, neka bude kako mora biti……

ne bi me cudilo da je plavi jucer kupio po 255,00kn ziherski dok ne nestane, a ostatak bi jeftinije ulozio… samo pitanje je da li ce prodavatelj htjeti prodavati po 240,00kn, a ako i i krene prema dole, stvorit ce se hrpa kupaca i po meni nema sanse da cijena padne… no bumo vidli tak i tak

“Please, God, Just One More Bubble.”

Mene ovo podsjeca (iako me lagano vec nervira) na period ak se dobro sjecam s kraja prosle godine kad se dost dugo cijena cmarila izmedju 170-180kn


Mene ovo podsjeca (iako me lagano vec nervira) na period ak se dobro sjecam s kraja prosle godine kad se dost dugo cijena cmarila izmedju 170-180kn

I meni je prošla kroz glavu ova misao, kolega. Pogotovo sad kad sam se vratila s godišnjeg i vidjela da nije bilo pomaka u cijeni. Čini se da je i ova jedna od strogo kontroliranih dionica. Ohrabruje činjenica da sam slično iskustvo imala prošle godine i s BD62 koji je mjesecima stajao na 430-440 KN jer je netko tako htio, a gdje je sada… Dobra firma je dobra firma, i čini mi se ako stvari tako stoje da nema razloga za brigu.

When buying shares, ask yourself, would you buy the whole company?

Dakle …danas za početak “ludilo” od trgovanja…[smiley8].Bojim se da ćemo se načekati da krene ili gor ili dol…[smiley6]

Alien:

Mene ovo podsjeca (iako me lagano vec nervira) na period ak se dobro sjecam s kraja prosle godine kad se dost dugo cijena cmarila izmedju 170-180kn

I meni je prošla kroz glavu ova misao, kolega. Pogotovo sad kad sam se vratila s godišnjeg i vidjela da nije bilo pomaka u cijeni. Čini se da je i ova jedna od strogo kontroliranih dionica. Ohrabruje činjenica da sam slično iskustvo imala prošle godine i s BD62 koji je mjesecima stajao na 430-440 KN jer je netko tako htio, a gdje je sada… Dobra firma je dobra firma, i čini mi se ako stvari tako stoje da nema razloga za brigu.

Ma ne brinem ja za ADPL vec me nervira sto prakticki skoro 3 mjeseca nema pomaka i lova mi skuplja paucinu unutra

uh sto je danas jagma za plastičetinom … protrgovane 3 dionice ?!?#$%&?*!>
čak nas je i gjuro prestigao, pa bi bilo dobro da se vrati Elvar i to malo iznivelira [smiley2]

Svaka cast kupcu,po cijeni 249,01.


Svaka cast kupcu,po cijeni 249,01.

a ja na 251,05 sam pusionicar, ha??[smiley2]

nego kako vam se cini grafic??

“Please, God, Just One More Bubble.”

Jedno pitanje .
Mislite li da će MACD probiti ili se odbiti od linije EXP???

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

nego kako vam se cini grafic??

lijepe boje

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Jedno pitanje . Mislite li da će MACD probiti ili se odbiti od linije EXP???

sudeci po danasnjoj trgovini, odbiti… premda je vrijeme da se krene u napad, ovo su stvarno niske grane, kad se uzme u obzir koliko se trgovalo po 10% vecim cijenama

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close