ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I da me nebi netko krivo shvatio….imam dionice i nikako ne drukam na pad.
Cekam jos god pa izlazim iz svega sa ZSE. Cilj mi je da cijene budu sto vece

I dalje dobre vijesti iz Rusije:

Vaš link …[/url]

Vaš link …[/url]

Žao mi je što na ovoj temi ima toliko depresivaca, ova tema to stvarno ni po čemu ne zaslužuje.
tu se zbilja trenutno nema šta pljuckati, ali svejedno se pljucka.
I da, zašto ne bi navijali kada se stvari odvijaju upravo onako kako bi se trebale odvijati: sve veći tehnološki napredak, razvoj i zaposlenost tvrtke, sve veći prihodi i sve veća dobit.
Naprijed AD Plastik !

Ne vidim niti jedan razlog zašto bi bilo koji dioničar AD Plastika imao razloga za kukanje.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


I da me nebi netko krivo shvatio….imam dionice i nikako ne drukam na pad.
Cekam jos god pa izlazim iz svega sa ZSE. Cilj mi je da cijene budu sto vece

za godinu dana tko ziv tko mrtav.

i sto bih izlazio iz neceg sto obecava za godinu dana ili sto bi cekao za izaci iz necega u sto ne vjerujem godinu dana a ne sad odmah

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Kolega, zaboravili ste na jedan detalj. Prije citiranja službene obavijesti u postu se navodi: ajmo-još malo pa nestalo, čega, banana. Ako to nije druk, pardon navijanje, ne znam što je.

Pa eto, priznajem, promaklo mi je, autor mi je na ignore.
Ali nema veze, zaista je još malo pa nestalo, sutra više neće biti dionica s pravom na ovogodišnju dividendu.
A da li će sutra cijena biti ispod 190 kn – čisto sumnjam.
Međutim, bliži se objava FI za Q2 koja može biti razočarenje, ali i iznenađenje, pa cijena umjesto down ode up !
To vam je tako sa tim nestašnim dioničarima !

halfte trinken, halfte Šarcu geben


I dalje dobre vijesti iz Rusije:

Vaš link …[/url]

Vaš link …[/url]

Žao mi je što na ovoj temi ima toliko depresivaca, ova tema to stvarno ni po čemu ne zaslužuje.
tu se zbilja trenutno nema šta pljuckati, ali svejedno se pljucka.
I da, zašto ne bi navijali kada se stvari odvijaju upravo onako kako bi se trebale odvijati: sve veći tehnološki napredak, razvoj i zaposlenost tvrtke, sve veći prihodi i sve veća dobit.
Naprijed AD Plastik !

Ne vidim niti jedan razlog zašto bi bilo koji dioničar AD Plastika imao razloga za kukanje.


Siguran sam da nijedan dionicar ne pljucka jer kao sto ste naveli ne postoji ni jedan razlog za to.
Pljuckaju ovi sto nisu dionicari, ali oni ionako pljuckaju po svemu, to im je hrana.
Psi laju, karavane prolaze…dividenda u dzepu, hvala ADPL!!!
P.S. daj Boze da zaglavim u svim dionicama kao u ovoj

Rastimo zajedno...


Neke zanimljivosti sa skupstine, iako se na skupstini nije moglo puno cut o detaljima, a i nije nesto posjecena kao neke druge skupstine pa bas i nije bilo pitanja, a nisam ni ja pitao malo me sj… utakmica dosao onako na pola koplja, neke stvari se mogu iscitat npr neke zanimljivosti sta su se mogle cut. Sta se tice profitabilnosti i poslovanja kazu da za razliku od prije 5 godina kada su bili Tier 2 dobavljac u zadnje vrijeme se to mjenja prema Tier 1 dobavljacu te da od tuda dolazi najvece povecanje profitabilnosti, isto tako kazu da zadnju godinu smatraju zadnju godinu antikrizne godine te da trentuno nema stvari koje ih opterecuju te da odavno nisu bili tako optimisticni kako stvari funkcioniraju te da je komunikacija uprave i nadzornog odbora u nikad boljem odnosu. Isto tako sta se tice dividende kazu da su od ove godine 5% mislim od dobiti stavili u fond s kojim bi se osiguravala buduca isplata dividendi te da je to samo u tu svrhu, jos sta se tice buduce dividende nekakav hint su dali s kojim bi se dalo naslutit da ce ovogodisnja dividenda bit bolja od prosle to je nekako receno kroz salu i u rukavicama.

Sta se tice sirenja iz neformalnog razgovora s prisutnim ljudima ima informacija da su u zadnje vrijeme dosta razgovarali s fondovima po cemu pretpostavljaju da ce im trebat kapital za sirenje, a da je to tako predsjednik uprave je i dao objasnjenje sta se tice razvoja da su trenutno fokusirani na razvoj te da intezivno rade na tome ali da im za to nedostaje kapitala tako da ocito je da se nekakvi planovi rade koji su malo ozbilniji.

Znaci nedostaje im kapitala za širenje ili ulaganje, a isplaćuju dividendu. Nije li to kontradiktorno?

Nisam shvatio ovaj dio o odnosu uprave i NO-a?

Tko zapravo vlasnički reprezentira društvo odnosno drži NO?


I da me nebi netko krivo shvatio….imam dionice i nikako ne drukam na pad.
Cekam jos god pa izlazim iz svega sa ZSE. Cilj mi je da cijene budu sto vece

Ne razumijem… čekaš još godinu u dionici, a misliš/pišeš da ide pad na 82? A sad je dionica na 200 i piśeš da si u dionici i da ne prodaješ nego čekaš?!

Pa sta ti tu nije jasno???



I da me nebi netko krivo shvatio….imam dionice i nikako ne drukam na pad.
Cekam jos god pa izlazim iz svega sa ZSE. Cilj mi je da cijene budu sto vece

za godinu dana tko ziv tko mrtav.

i sto bih izlazio iz neceg sto obecava za godinu dana ili sto bi cekao za izaci iz necega u sto ne vjerujem godinu dana a ne sad odmah
[/quote]

Ajd razmisli malo zasto cekam godinu dana

Nikako ovaj dio ne razumijem.
Vi navijate da firma propadne a dionicar ste.
Pa ovdje će te vratiti dio gubitka na todexu.


Cekaj lex plastik pa cemo razgovarat o dividendi.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI




I da me nebi netko krivo shvatio….imam dionice i nikako ne drukam na pad.
Cekam jos god pa izlazim iz svega sa ZSE. Cilj mi je da cijene budu sto vece

za godinu dana tko ziv tko mrtav.

i sto bih izlazio iz neceg sto obecava za godinu dana ili sto bi cekao za izaci iz necega u sto ne vjerujem godinu dana a ne sad odmah
[/quote]

Ajd razmisli malo zasto cekam godinu dana
[/quote]

godina dan je predugo za 12 posto poreza. izgubis i dobijes u to vrijem i po trostruko, dakle dzaba čekati

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...





I da me nebi netko krivo shvatio….imam dionice i nikako ne drukam na pad.
Cekam jos god pa izlazim iz svega sa ZSE. Cilj mi je da cijene budu sto vece

za godinu dana tko ziv tko mrtav.

i sto bih izlazio iz neceg sto obecava za godinu dana ili sto bi cekao za izaci iz necega u sto ne vjerujem godinu dana a ne sad odmah
[/quote]

Ajd razmisli malo zasto cekam godinu dana
[/quote]

godina dan je predugo za 12 posto poreza. izgubis i dobijes u to vrijem i po trostruko, dakle dzaba čekati
[/quote]

?

New Report

Close