ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 13:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,90
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/77BMqLxnxgMtYJtsdpO0fw==.pdf

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Kako je bilo i ocekivano od vecine 10 kn :)….5% bez poreza

Ignore : renči

Ova dionica svako malo daje razlog za slavlje.
Bravo!

Vidim nema euforije, bit će da je bolja kamata na banci 🙂
Posjedujem adpl nije nagovor na ništa.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Pa ocigledan je bio rast na 200kn iz razloga ocekivane dividende sigurno da pogotovo sada kada je i poznata razloga za prodaju je sve manje, a ipak do dividende ima jos 2 mjeseca tako da nece utec vjerovatno zato i reakcija je malo sporija

Ignore : renči

@Juka

očekivano, rekao bih! tko se nadao tih 10 kn divke, odavno je kupio


Očekujem dividendu u iznosu 10kn po dionici.

Točno koliko sam očekivao. Odlično. Dionica sa jednom od najvećih dividendi ove godine.

Dividenda ocekivana, nema razloga za rasprodaju, ali ni za kupnju.
Prema prodajnim nalozima koji se brutalno gomilaju za rast cijene za 1kn potrebno je jako puno novaca.
Rekao bih da je 200kn plafon, do izvjestaja, i da sad ide lagano hladjenje.
Volio bih da sam u krivu jer sam debelo IN a nemam namjeru dokupljivat po ovim cijenama…

Rastimo zajedno...

Ove godine su mi dividende posteno rasle i vise od ocekivanja tako da unatoc rastu cijena dionica prinos na dividende je i dalje dobar 4,2% na portfelj i to nakon poreza, tako da nema razloga za prodaju istih jer ocekujem sljedece godine daljni rast zasad ide sve po planu nadajmo se da ce tako i ostat 🙂

Ignore : renči


Dividenda ocekivana, nema razloga za rasprodaju, ali ni za kupnju.
Prema prodajnim nalozima koji se brutalno gomilaju za rast cijene za 1kn potrebno je jako puno novaca.
Rekao bih da je 200kn plafon, do izvjestaja, i da sad ide lagano hladjenje.
Volio bih da sam u krivu jer sam debelo IN a nemam namjeru dokupljivat po ovim cijenama…

Te naloge što vidite, to su market makeri. Oni nisu ozbiljni kupci ni prodavači. Oni su tu samo radi omogućavanja prometa. Ne treba njih počistiti da se cijena digne. Oni se sami dignu kad vide da se počne čistiti.

Zadovoljan dividendom,da nisam kratio poziciju na 190-195 bilo bi jos bolje ali na greskama se uci.

get rich or die tryin'

Iskreno, za sad, ni u ludilu necu prodavat jer smatram da je dionica i dalje jeftina a perspektiva daljnjeg razvoja brutalna. Naravno ovo stoji uz pretpostavku da ne dodje do nekih iznenadnih poremecaja u svjetskom gospodarstvu. Kako kaze Status za sada ide sve po planu…

Rastimo zajedno...

New Report

Close