ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zadržana dobit 151.452.097

Molio bih rukovodstvo firme da pokrene postupak za promjenu imena iz AD Plastik d.d. u Tiskara novca d.d.

Ovdje je baš užitak sjedit i čitat izvještaje iz kvartala u kvartal

Sjajan prvi kvartal. I ja se nadam, bar jedna lijepa okrugla 10, ali tko zna. EPS je bio oko 16.7, ako se ne varam. Tako da je minimalno očekivano 8.5 (tj.50%), ali bilo bi lijepo jedno iznenađenje. Na kraju krajeva ako su kupili 46214 po 184,2 , ma mislim da će bit preko 10..da probijemo 200 konačno..

Očekivano lijepo izvješće, bravo za upravu !
Možemo li konačno na 200 kuna?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bome im nije puno trebalo za članak:
https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/ad-plastik-u-prvom-kvartalu-uprihodio-323-milijuna-kuna-dobit-porasla-za-36-posto/7294255/

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

konsolidirano ocekivanja
1Q prihod 350 mil, dobit 32 mil (prihod bez rumunjske)
Godina prihod 1300 mil, dobit 85 mil (prihod bez rumunjske)

Znaci ocekujem rast prihoda za 20%, dobiti 25% za ovu godinu

Da sam sebe podsjetim prihod sam malko uvecao po racunici ali na to je utjecao razlog promjene racunovodstvenog tretmana alata za koji tada nisam znao dok dobit sam ljepo pogodio :), kako sada gledam nakon revidiranog izvjesca godisnja dobit mi mogla bit i nesto veca od tog prvotnog ocekivanja od 85 mil.

Ignore : renči

Plastika naprosto razvaljuje, još malo pa će biti kao žičara … ipak, mene od svega najviše veseli daljnje smanjenje duga te povečanje NPM za 1 postotni poen …. i naravno najava daljnjeg proširenja kapaciteta: više kapaciteta, više posla mogu preuzeti, posljedica je i više love uz ovakvu upravu i efikasnost poslovanja ….

Nisam vidio još nikakvih novosti u vezi Irana , u kojoj je to fazi?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

@mjanko5 A mene veseli povecanje duga na pravim pozicijama.

Kad malo bolje razmislim i bolje da nisam vidio novih vijesti u vezi tvornice, znači nema još crno na bijelo ,jer ovi se ne zahebavaju.

EKSPLOZIVNO OBRAĆANJE IZRAELSKOG PREMIJERA: ‘Iran je lagao o nuklearnom oružju i tajnom nuklearnom projektu, evo vam dokazi’


Nisam vidio još nikakvih novosti u vezi Irana , u kojoj je to fazi?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Vjerovatno se zato i ceka konacan stav oko irana prije donosenja neke odluke vezano za tvornicu

Ignore : renči

Dobre vijesti iz Rusije:

Russian government predicts 10% growth in automotive industry in 2018

Malo manje dobre vijesti iz Rusije:

St. Petersburg automotive industry down by 9% in March 2018

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close