ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Konačno iznad očekivanja !
Kao što rekoh u više navrata, očekujem najmanje 10 kn dividende.
Mogla bi jedna izvanredna za početak.
Umem da kažem samo dve reči: Plastik, Plastik !

:-))


Super za izlazak.Možda treba pričekati da se kao kupci pojave ali tek slijedeće sedmice,jer oni djeluju
nikako ili sa odgodom.
Ovakve rezultate je nemoguće ponavljati u dužem vremenskom razdoblju jer automobilska industrija je ciklička.

Već izlazite?!
Papci !

Al´ će mi ovaj ljetni godišnji odmor biti lijep, para ko´ salate !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ma veći igrači su se skroz povukli sa burze…burza je na aparatima tako da trenutno nema pomaka na bolje…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

pardon ,pod kupac sam mislio na mirovince

Plastik fantastik!
Kolega Lopina zabilježit ćemo ovo , da vidimo 2020 di smo!



Konačno iznad očekivanja !
Kao što rekoh u više navrata, očekujem najmanje 10 kn dividende.
Mogla bi jedna izvanredna za početak.
Umem da kažem samo dve reči: Plastik, Plastik !

:-))


Super za izlazak.Možda treba pričekati da se kao kupci pojave ali tek slijedeće sedmice,jer oni djeluju
nikako ili sa odgodom.
Ovakve rezultate je nemoguće ponavljati u dužem vremenskom razdoblju jer automobilska industrija je ciklička.
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Naglasit cu djelove iz izvjesca koji su po meni jako bitni i koji meni uz ovakvo super izvjesce rasta prihoda i dobiti daju jos jedan razlog za veliki optimizan za ovu godinu koji premasuje neka ranija ocekivanja

Analizom 2017. godine u skladu sa strateškim ciljevima kompanije, AD Plastik Grupa postigla je izvrsne rezultate što se očituje u porastu prihoda, operativne zarade i neto dobiti. Investicija u novu linijubojenja, brojni novi programi i tehnologije te pripreme za akviziciju, potvrđuju ispravnost poslovne strategije i ohrabruju u daljnjem nastavku realizacije planova.


Tako je u odnosu na 31. 12. 2016. godine, kreditna zaduženost manja za 54,11 milijuna kuna čime je odnos NFD/EBITDA doveden na razinu od 2,04. Ovime se otvara mogućnost daljnjeg kapitalnog ulaganja te realizacija potencijalne akvizicije


Tijekom 2017. godine ugovorena je značajna količina novih poslova za ovo tržište čija je serijska proizvodnja planirana tijekom 2018. i 2019. godine. Time će se u cijelosti popuniti kapaciteti tvornica u Hrvatskoj i Srbiji, štoće zahtijevati dodatna ulaganja u povećanje kapaciteta. Ukupna vrijednost novih dogovorenih poslova u 2017. godiniza ovo tržište premašuje 134 milijuna eura

Prostor za rast ogroman, a cijena s ovim izvjescem jeftina 🙂

Ignore : renči

iizvjestaj je odlican ali vec uracuna u cijenu rasta sa 165 na 190kn

ma ljudi kako je uračunat u cijenu izvještaj?!
od kada su počeli kupovati svoje dionice, digli su cijenu s 172,99 (prva kupnja) do 190,00 kn (zadnja kupnja u veljači)

evo sad je postao kolega, pripremaju se za akviziciju… eto toliko para imaju odn. toliki im je omjer zaduženosti da si to mogu priuštiti, plus divka

NT boli glava, rast profitablinosti, smanjenje duga

nego nema managerčića, na skijanju su
a mali ulagači bježe ne znam preko bare valjda, bit će više prilika za nas nema beda 🙂
uvijek mogu dokupiti i po 170 kn ako padne

Jučer su punili kumove na 182, danas ni traga ni glasa 🙂 Mafia.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

prije godinu dana cijena je bila 150 kuna i svaki kvartal ju je dizao do ove cijene i to je rast spram rezultata.


ma ljudi kako je uračunat u cijenu izvještaj?!
od kada su počeli kupovati svoje dionice, digli su cijenu s 172,99 (prva kupnja) do 190,00 kn (zadnja kupnja u veljači)

evo sad je postao kolega, pripremaju se za akviziciju… eto toliko para imaju odn. toliki im je omjer zaduženosti da si to mogu priuštiti, plus divka

NT boli glava, rast profitablinosti, smanjenje duga

nego nema managerčića, na skijanju su
a mali ulagači bježe ne znam preko bare valjda, bit će više prilika za nas nema beda 🙂
uvijek mogu dokupiti i po 170 kn ako padne


nedostatak kapitala u vrijeme izvješća je veliki problem ZSE
jer se jedan dio ulagača seli u brzoleteće purane ako takvih uopće bude
i nakon toga povratak u sigurne i stabilne luke


ma ljudi kako je uračunat u cijenu izvještaj?!
od kada su počeli kupovati svoje dionice, digli su cijenu s 172,99 (prva kupnja) do 190,00 kn (zadnja kupnja u veljači)

evo sad je postao kolega, pripremaju se za akviziciju… eto toliko para imaju odn. toliki im je omjer zaduženosti da si to mogu priuštiti, plus divka

NT boli glava, rast profitablinosti, smanjenje duga

nego nema managerčića, na skijanju su
a mali ulagači bježe ne znam preko bare valjda, bit će više prilika za nas nema beda 🙂
uvijek mogu dokupiti i po 170 kn ako padne

Rekao sam da je odlično izvješće, al NT nije baš boli glava…ono što je extra pozitivno napokon poboljšanje obrtnog kapitala

New Report

Close