ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izvrsno izvješće, tko je prodavatelj posljednjih dana i zašto???

使用を信頼し、あなた自身の能力の

oni koji ne barataju sa svojim novcima, erste plavi mirovinski fond

fond managercici, as usual, ili spavaju ili piju kavu
ne vjerujem da čiste snijeg ;))

što se tiče Erste mirovinskog, tamo sam u 2. stupu
i nisam mogao vjerovati da prodaju ADPL, luzeri

zasto, zato jer mogu

Dobri rezultati. Steta sto je ovo zse pa nece biti efekta na burzi

Zbilja svaka čast, bolje od mojih predviđanja. A za 2018 očekujemo minimalno 70mil dobiti. Letvica je visoko postavljena, ali ovi su bolji od Blanke Vlašič 🙂

Strašno, sad se ni ovom dionicom više neće trgovati . Ima dobitak iznad očekivanja i stabilni rast prihoda .
Nema nedoumica i kritičnih plasmana .
Jedina svijetla točka je moguća nestabilost zbog tečajnih razlika, ali to nije ništa prema blokadama,najavama štrajka, otpuštanjima zaposlenika,gubitka iznad temeljnog kapitala ili skrivenim jamstvima .

Jednostavno, nezanimljiva dionica za 99,9% učesnika ZSE .

ps: vidljivo da je čak i ESOP i fondovi iz top 10 rasprodaju.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Desavalo se vec i prije da imamo zakasnjelu reakciju kada je negativni trend na trzistu onda su i ulagaci oprezni pa reakcija na pozitivne dionice kasni s druge strane dionica je odradila rast od 170kn na 190kn na temelju pretpostavki ovakvog izvjesca pa s te strane ne moze se rec da nije vec dio odradila, tako da sve u svoje vrime sigurno se dionica nece rasprodavat sad kada nema vise neizvjesnosti od izvjesca, sad moze jedino akumulacija ic do novog vrha.

Ignore : renči

Novi BVPS 181
EPS 16.5
P/E 11.3

Meni se to čini kao bombon, to nije skupo kako god okreneš.

Konačno iznad očekivanja !
Kao što rekoh u više navrata, očekujem najmanje 10 kn dividende.
Mogla bi jedna izvanredna za početak.
Umem da kažem samo dve reči: Plastik, Plastik !

:-))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Većinu riješio nakon otvaranja i sad još siću da riješim, do srijede planiram riješiti sve dijonice koje imam i onda na zasluženi odmor do razrješenja ovog oko agrokora i onda dajem još jednu šansu ZSE, ako ne bude išlo, bye bye .

使用を信頼し、あなた自身の能力の

cijena ne raste jer su se ovakvi rezultati očekivali i svi su se zato nakrcali po nižim cijenama i pitanje je sada dali čekati odluku o dividendi u 6.mjesecu ili unovčiti dobitak ili čekati polugodišnji izvještaj da se vidi dali mogu obraniti ovakav rezultat da ostane ova cijena dionice ili će rezultati usmjeriti cijenu gore ili dole.

New Report

Close