ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,31
3.584
317
11,15
11,35
-1,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo je već na 300 000 kn prometa… ask prilično šupalj za sad.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Da, lijepo potegnulo. Ono što vrijedi prvo će rasti…

besmisleno je dizati cijenu kad postoji jak prodavač

Od pada ćete svakako svi zaraditi hehe. Koji depresivci su se nakotili na ovom forumu. Što radite ovdje osim što keljite jedinice? Luzeri 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の


besmisleno je dizati cijenu kad postoji jak prodavač

Ovo je jedna od jačih izjava!
A šta ćeš, bit će da je kupac tup.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ima ih nekoliko sta samo skacu depresivno od teme do teme, ocito s obzirom da vjerovatno ne ulazu ili su izgubili sada se bolje osjecaju da i drugi izgube pa onda crnjace okolo.

Ignore : renči

A gdje je taj ‘jaki’ prodavč ? Možda neki H nalog koji ja na svojoj gledalici ne vidim ? Ono što vidim je da do 200 kn ima jedva tisućica na prodaji … očito je i prodavačima došlo iz guzice u glavu koliko ovo vrijedi …

Ova dionica mi je izmamila osmijeh na lice. +7% u 7 dana što sam unutra 😀 Da je bilo bar više keša

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

…svatko tko malo duže prati ovu dionicu zna da se radi o kvalitetnoj kompaniji koju uglavnom drže fondovi… a ti isti diktiraju rast ili pad…čini se da su se sada ponovo odlučili na podizanje letvice…vidjet ćemo na koju visinu….prognoziram na 210 do 220 kuna do izvješća….i ovo je samo prognoza nikako nije nagovor na kupnju…..


po mojim internim računicama koje si radim, s trenutnom neto dobiti zarada je trenutno cca 13 kn po dionici
na PE 15 trebali bi se cijenom približiti razinama 195-200 kn do kraja godine, nadam se
nekih 11%-14% rasta cijene od ovih 175 🙂
sretno svim imaocima ADPL

tako sam pisao 26.10.2017.
malo duže je trebalo ali izgleda da idemo u tom smjeru, 200+ kn
tko prati dionicu, razvoj poslova i najave g. Došena, nema se čemu čuditi
dividenda će, to je isto tako izgledno, rasti

Jednostavno više cijenu nije moguće održati na 170 kn, fundamenti potvrđuju vrijednost ADPL.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Jednostavno više cijenu nije moguće održati na 170 kn, fundamenti potvrđuju vrijednost ADPL.

fundamenti i ZSE? doooobaaaar! :-)))

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close