ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
5.388
437
12,30
12,50
-0,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Promjene u TOP 10.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Lijepo smo ljosnuli nošeni sentimentom..likvidnost je ionako niska već godinama, pa nju i ne računam.
Ako se cijena nakon D daya stabilizirala na cca 170, 7% pad za ništa..a imam dojam da će bit i većeg istresanja..i sad ti budi pametan i dokupljuj..

rekao sam na temi HT nešto se iza brda valja
sve pada a to nije dobro….. možda opet da nas pogodi recesija ……. veliki nešto znaju….
ali svi šute….

Hrvatska bi iranskim tvrtkama mogla biti ključna za ulazak na EU tržište

O cemu se ovdje radi? Nisam bas upucen pa ako ima neko tko je, i ima volje nek napise par odlomaka

Pozdrav,

ima netko info dali će uspjeti do kraja godine sustići ono što se izgubilo u štrajku?

@Rudar
, stara tema, imaš je na ovoj temi

A zašto misliš da se nešto izgubilo? Pa nisu štrajkali radnici AD plastika u Mladenovcu nego FCA.


A zašto misliš da se nešto izgubilo? Pa nisu štrajkali radnici AD plastika u Mladenovcu nego FCA.


@Kama3
, nadam se da ne mislis ozbiljno…kazu nema glupih pitanja….a ne pa nema

ako ima nekoga ko zna, i ko je bolje upucen da odgovori, bio bih zahvalan

Proizvodnja djelova za aute je strogo namjenska i ne mozes branik od punta ugradit na mercedesa. Ako imaju ugovor za 100000 djelova onda rade 100000 djelova.

Hrvatska bi iranskim tvrtkama mogla biti ključna za ulazak na EU tržište

O cemu se ovdje radi? Nisam bas upucen pa ako ima neko tko je, i ima volje nek napise par odlomaka

Znamo koliko pise po novinama al zanimljiv je ovaj dio:

“”Pregovara se s Hrvatskom narodnom bankom i Hrvatskom poštanskom bankom kako bi se što prije riješio taj problem”, kazao je Burilović, dodavši da je i AD Plastik potpisao određene predugovore s iranskim naručiteljem.”

Ignore : renči


Proizvodnja djelova za aute je strogo namjenska i ne mozes branik od punta ugradit na mercedesa. Ako imaju ugovor za 100000 djelova onda rade 100000 djelova.

ooo itekako kupac može otkazati ugovor ako baš hoće…radim u toj industriji i znam kako nas je PSA “otkantao” gotovo pa samo tako, bez hebemti…doduše Kama, to je moje iskustvo i nema puno veze sa ADPL, ali sam ti samo htio reći da je kupac “bog” i može što god hoće jer vjerojatno ima još nekoliko “adplastika” razasutih po svijetu koji za njega štancaju…

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Nek nam živi živi rad Vaš link …[/url]


Nek nam živi živi rad Vaš link …[/url]

Osjećam se dužan napomenuti da uvjeti za radnike u ADPL nisu bajni, ne znam je li se što promijenilo ali naše izdašne dividende dolaze dijelom i zbog izrabljivanja radnika.

Pogledajte komentare u onom članku kolege mjanko5: http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/505382/nevjerojatni-uspjeh-solinske-tvrtke-radi-se-bez-prestanka-u-tri-smjene-imaju-tvornice-cak-i-u-rusiji-a-partneri-su-im-bmw-vw-daimler

Ili npr http://www.forum.hr/showthread.php?t=775265

New Report

Close