ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 12:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,31
3.584
317
11,15
11,35
-1,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



tko je kupio do 170 kuna dividenda je 5% a tko kupi po 174 kune dividenda je 2 kune jer si 4 kune već potrošio pri kupnji pa brokerska provizija pri kupnji i prodaji pa porez na dividendu.tako da se za 2 kune u ovakvim vremenima na burzi ne isplati riskirati.

Ovo je jedna od mudrijih izjava koje su se na forumu mogle pročitati ove godine.
[/quote]

Covjek svasta novog nauci, samo neke stvari treba brze bolje zaboravit kad naucis. Samo zanima me ako je ovaj sta je kupio po 174 potrosio 4 kune tko je onda potrosio ovih 170 ili 174kn koliko vec pokusavam dokucit tu matematiku al me ne ide ?

Ignore : renči


normalno je da se vi koji ste unutra nadate da će cijena nakon objave povući gore a ja samo iznosim razlog da me taj iznos dividende neće privući ako već nisam do sada unutra i ako je dionica u godini dana odradila rast od 70%.ipak je stanje na burzi šugavo i pale su i jednako tako dobre dionice pa je bolje čekati neke bolje vijesti i ljepša vremena za burzu.

povuklo 70%pa nece vise?
palo70% pa nece vise?
gluposti.
i da, ja sam unutra od 96 kn.
zasada u malo vise od god dana 20kn dividende.
uopće ne tražim neki veliki rast.



normalno je da se vi koji ste unutra nadate da će cijena nakon objave povući gore a ja samo iznosim razlog da me taj iznos dividende neće privući ako već nisam do sada unutra i ako je dionica u godini dana odradila rast od 70%.ipak je stanje na burzi šugavo i pale su i jednako tako dobre dionice pa je bolje čekati neke bolje vijesti i ljepša vremena za burzu.

povuklo 70%pa nece vise?
palo70% pa nece vise?
gluposti.
i da, ja sam unutra od 96 kn.
zasada u malo vise od god dana 20kn dividende.
uopće ne tražim neki veliki rast.

[/quote]

Sve stoji. Al da si ti unutra od 96 kuna to objesi macku o rep….

A sta bi ti dokaz?

Krenula proizvodnja novog fiće …
http://www.seebiz.eu/kragujevac-predstavljen-novi-model-fiata-500l/ar-156651/
Kolega freak7: kapital je danas prejeftin da bi se razvoj financiralo iz vlastitog keša …




normalno je da se vi koji ste unutra nadate da će cijena nakon objave povući gore a ja samo iznosim razlog da me taj iznos dividende neće privući ako već nisam do sada unutra i ako je dionica u godini dana odradila rast od 70%.ipak je stanje na burzi šugavo i pale su i jednako tako dobre dionice pa je bolje čekati neke bolje vijesti i ljepša vremena za burzu.

povuklo 70%pa nece vise?
palo70% pa nece vise?
gluposti.
i da, ja sam unutra od 96 kn.
zasada u malo vise od god dana 20kn dividende.
uopće ne tražim neki veliki rast.

[/quote]

Sve stoji. Al da si ti unutra od 96 kuna to objesi macku o rep….
[/quote]

znam ja neke koji su od 80 kn unutra
pa sad vidi dali van ili cekati dividendu ??

Ja jedino mogu u dokup. Nikakva prodaja ne dolazi u obzir

Car production has increased by 22 .3 % in Russia within the January-April period:
Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Odlična vijest … to će se sigurno vidjeti u Q2 …

Zar se nije trebalo vidjeti već u izvještaju za Q1 kad se odnosi na razdoblje siječanj-travanj?

Kaj je divka d. _ već isplaćena pa smo se za taj iznos spustili!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Kaj je divka d. _ već isplaćena pa smo se za taj iznos spustili!!!

Proteklih godina ADPL skoro uopće nije padala nakon isplate dividende.
Izgleda da su pojedini dioničari ADPL poklekli pod općeraširenim negativnim sentimentom na ZSE, ili mekome jednostavno treba lova.
Promet je mizeran.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close