ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas sam zvao HANFU u vezi Abacusa .

Rekli su mi da će ovaj tjedan odblokirati Abacus .

.


ovo ponašanje HANFE je sramotno!
ulagači Abacusa trebaju se udružiti i tužiti HANFU jer ne dozvoljava isplatu novca koji je vraćen POIMENCE, s točno određenim iznosima!
Ne može sad HANFA držati naše novce blokiranima kad ih je DAB vratio i to točno na ime i prezime svakog pojedinog ulagača kao osigurani bankovni ulog!!!!
to nije novac HANFE niti Abacusa nego naš novac koji je na računu u banci koja normalno posluje!
HANFA vraćaj naše pare!!!! [angry]

HANFU/Porezna uprava zakonski nemožete utužiti pa se vi udružujte koliko želite !
Novi predsjenik uprave Hanfe je navodno osoba s znanjem i objektivnim stavom.

Možda problem leži negdje izvan Hanfe ?

Hoce li ABACUS, nakon sto im se odblokira novac, poceti normalno raditi?

Danas sam zvao HANFU u vezi Abacusa .

Rekli su mi da će ovaj tjedan odblokirati Abacus .

Ključni sastanak bi trebao bit u Četvrtak, al to me u ovom trenutku previše ne dira.
Neovisno o tome kampanja je u tijeku…

ps kolega LeoNT

ABACUSI se gase koliko je meni poznato, (nepotpisujem), to su znali i ranije, tako da su poslovanje koliko su mogli prebacili na FIMA VRIJEDNOSNICE.
Postavlja se pitanje, zašto je novac onda prebačen na ABACUS kad je Brkić, rekao bi znao da nastavka barem pod imenom investicijskog društva ABACUS BROKERI neće bit¨!?
Zato sam u DAB-u kod g.Tomljenovića inzistirao da novac nakon svih provjera ide na naše račune1
Ovako imamo dodatnu trakavicu..

[angry]

Zahvaljujem se kolegi Shuca82 na aktivnostima u pogledu povrata novca..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

I prošli tjedan je bio ključni u četvrtak, pa ništa. Mislim da ovo zove odugovlačenje, jer ovaj četvrtak bit će sljedeći četvrtak…..

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ABACUSI se gase koliko je meni poznato, (nepotpisujem), to su znali i ranije, tako da su poslovanje koliko su mogli prebacili na FIMA VRIJEDNOSNICE.
Postavlja se pitanje, zašto je novac onda prebačen na ABACUS kad je Brkić, rekao bi znao da nastavka barem pod imenom investicijskog društva ABACUS BROKERI neće bit¨!?
Zato sam u DAB-u kod g.Tomljenovića inzistirao da novac nakon svih provjera ide na naše račune1
Ovako imamo dodatnu trakavicu..

Vjerovatno zato jer je to bilo jedino zakonsko moguće rješenje. DAB ne prepoznaje klijente kao pojedinačne deponente banke (u tome je i trik povjereničkih računa – sve piše u Zakonu o osiguranju depozita). Ne može jedan postaviti zahtjev DAB-u, a da se novci isplaćuju drugome. Ako je Abacus postavio zahtjev, taj njegov račun 13 je trebao i biti obeštećen. Jer je firma Abacus dalje obavezna isplaćivati to prema klijentima, a ne DAB. Klijenti Abacus-a nisu DAB-ovi deponenti, nego je Abacus imao povjerenički račun u Credo Banci u svoje ime a za račun svojih klijenata. Mislim da je u tome kvaka, i uopće sumnjam da se DAB ulazio u ikakve dogovore ili razgovore. To je država, nemaju se oni s kime dogovarai i pregovarati što i kako i gdje, dajte se malo uozbiljite.

Sve je to u redu, samo nema odgovora na jedno osnovno pitanje: GDJE SU PARE?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Sve je to u redu, samo nema odgovora na jedno osnovno pitanje: GDJE SU PARE?

Pa ako sam dobro čitao, pare su na računu u Societe Generale i tamo stoje. Nitko to još nije demantirao, dapače svi u nizu su potvrdili.

Ok, možda je krivo postavljeno pitanje: KAD ĆE VRATITI PARE?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.business.hr/ekonomija/hanfa-zamrznula-devet-milijuna-kuna-u-abacusu-108829?utm_source=news13022012-k&utm_medium=email&utm_content=aktualni&utm_term=link&utm_campaign=daily_newsletter

http://www.seebiz.eu/klijenti-abacus-brokera-vec-tri-mjeseca-ne-mogu-do-9-milijuna-kuna/ar-26446/

I dalje nastavljamo s kampanjom… Razgovarali smo s Nacionalom koji bi temu trebao obraditi u sutrašnjem broju. Sutradan očekujemo da nam se javi HRT, a dali smo izjavu za Media servis koji vijestima opslužuje gro radio postaja. Također, lobira se i prema institucijama. Ako netko misli da može pomoći svojim kontaktima neka se javi na PM. Lp, svima.

New Report

Close