ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Abacusi su prestali raditi? Više mi ne odgovaraju na mailove… Ako su tako resignirani, onda ću stvarno i ja promjeniti brokera.

na telefon odgovaraju…jel ti problem nazvati??

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Sada bi se zaista trebali boriti za svakog klijenta, koji jim ostaje vjeran nakon svega toga ako žele da ipak prežive.


Shvatili su – da ONI MORAJU VRATITI LOVU!

hmmm .. a ja danas popodne zvao i dobio informaciju, pa provjerio u DAB-u da je lova isplaćena. I uredno mi na mail odgovorili. A da možda samo zlobno ne komentiraš jer nemaš pametnijeg posla. Ne vidim nikakvu obavijest još na njihovim stranicama. Živi bili pa vidjeli. Ili si u pravu ili pišeš napamet.

Sve u svemu još uvik niš’ od gledalice i e-tradea i ne zna se ka’ će

Poštovani klijenti,

Ovim Vas putem obavještavamo kako su kunska novčana sredstva, nakon dugih dva mjeseca neizvjesnosti uplaćena na račun nalogodavatelja Abacus brokera na Societe Generale Splitskoj Banci d.d. Isplata sredstava uslijediti će nakon odobrenja za raspolaganjem novčanim sredstvima od strane HANFE. Ne bi htjeli spekulirati o datumu isplate, ali kako HANFA još nema formiranu upravu, dozvolu za isplatu nije realno za očekivati prije kraja idućeg tjedna. Drago bi nam bilo, naravno, da taj datum bude što prije.

U svakom slučaju, neizvjesnost oko toga da li će kunska sredstva biti isplaćena ili ne više ne postoji.

Nažalost, sa sredstvima na skrbi situacija ostaje nepromijenjena. I dalje su blokirana Vaša sredstva u devizama u iznosu od cca 830 tisuća kuna. S obzirom da je gledište stečajne upraviteljice i likvidatora dijametralno suprotno javno objavljenim mišljenjima HNB-a i HANFE , ne možemo Vam niti približno reći kad bi konačno mogli raspolagati sa devizama na Vašim računima. Iako su ta sredstva, po mišljenju HANFE i HNB-a izdvojena iz likvidacijske i stečajne mase banke, isti nam ih ne žele isplatiti s obrazloženjem kako su ona dio stečajne mase. Dok se za taj, manji dio sredstava koji se nalazi na skrbi ne nađe rješenje kako će se isplatiti klijentima, podnijeli smo HANFI zahtjev za proporcionalnu isplatu sredstava koja su nam na raspolaganju.
O svim novim informacijama biti ćete pravodobno obaviješteni.

S poštovanjem,
Abacus brokeri

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Shvatili su – da ONI MORAJU VRATITI LOVU!

hmmm .. a ja danas popodne zvao i dobio informaciju, pa provjerio u DAB-u da je lova isplaćena. I uredno mi na mail odgovorili. A da možda samo zlobno ne komentiraš jer nemaš pametnijeg posla. Ne vidim nikakvu obavijest još na njihovim stranicama. Živi bili pa vidjeli. Ili si u pravu ili pišeš napamet.
[/quote]

DA, član uprave ABACUSA Brkić, danas je poslije potpisa Ugovora u DABu o prijenosu sredstava na ABACUS, hitro krenuo prema HANFI, dok ista ne skine blokadu suspenzije teško da ćemo vidjet novac na svom računu!
Bitno je akcentirat, da od sutra HANFA ima novog gazdu Mateka…možda već sutra napravi prvi hvale vrijedan potez i odblokira ABACUSe.
[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

može li netko objasniti što znači ova rečenica iz priopćenja Abacusa:

Dok se za taj, manji dio sredstava koji se nalazi na skrbi ne nađe rješenje kako će se isplatiti klijentima, podnijeli smo HANFI zahtjev za proporcionalnu isplatu sredstava koja su nam na raspolaganju.

ne misle oni valjda od kunskih sredstava koja su im vraćena na ime klijenata, djelomično isplatiti i klijente koji su bili pod skrbničkim računima i za koje ulozi još nisu isplaćeni??? ako to naprave tj. ne vrate mi u cijelosti iznos koji su dobili od DAB-a na moje ime kao klijenta koji nije bio pod skrbničkim, bogami ćemo se gadno zakačiti! [angry]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen




Shvatili su – da ONI MORAJU VRATITI LOVU!

hmmm .. a ja danas popodne zvao i dobio informaciju, pa provjerio u DAB-u da je lova isplaćena. I uredno mi na mail odgovorili. A da možda samo zlobno ne komentiraš jer nemaš pametnijeg posla. Ne vidim nikakvu obavijest još na njihovim stranicama. Živi bili pa vidjeli. Ili si u pravu ili pišeš napamet.
[/quote]

DA, član uprave ABACUSA Brkić, danas je poslije potpisa Ugovora u DABu o prijenosu sredstava na ABACUS, hitro krenuo prema HANFI, dok ista ne skine blokadu suspenzije teško da ćemo vidjet novac na svom računu!
Bitno je akcentirat, da od sutra HANFA ima novog gazdu Mateka…možda već sutra napravi prvi hvale vrijedan potez i odblokira ABACUSe.
[thumbsup]
[/quote]

Nadajmo se tom hvale vrijednom potezu.


može li netko objasniti što znači ova rečenica iz priopćenja Abacusa:

Dok se za taj, manji dio sredstava koji se nalazi na skrbi ne nađe rješenje kako će se isplatiti klijentima, podnijeli smo HANFI zahtjev za proporcionalnu isplatu sredstava koja su nam na raspolaganju.

ne misle oni valjda od kunskih sredstava koja su im vraćena na ime klijenata, djelomično isplatiti i klijente koji su bili pod skrbničkim računima i za koje ulozi još nisu isplaćeni??? ako to naprave tj. ne vrate mi u cijelosti iznos koji su dobili od DAB-a na moje ime kao klijenta koji nije bio pod skrbničkim, bogami ćemo se gadno zakačiti! [angry]

Teško. Skrb i kune su dva potpuno odvojena poslovna odnosa. Ja sam shvatio to da je dobar dio deviza već na njihovim drugim računima bio i od prije, pa onda tipa imamo 50% neke valute pa idemo barem to isplatiti ljudima, i onda ostatak te valute kad sjedne sa skrbništva. Neka me netko ispravi ako griješim.



može li netko objasniti što znači ova rečenica iz priopćenja Abacusa:

Dok se za taj, manji dio sredstava koji se nalazi na skrbi ne nađe rješenje kako će se isplatiti klijentima, podnijeli smo HANFI zahtjev za proporcionalnu isplatu sredstava koja su nam na raspolaganju.

ne misle oni valjda od kunskih sredstava koja su im vraćena na ime klijenata, djelomično isplatiti i klijente koji su bili pod skrbničkim računima i za koje ulozi još nisu isplaćeni??? ako to naprave tj. ne vrate mi u cijelosti iznos koji su dobili od DAB-a na moje ime kao klijenta koji nije bio pod skrbničkim, bogami ćemo se gadno zakačiti! [angry]

Teško. Skrb i kune su dva potpuno odvojena poslovna odnosa. Ja sam shvatio to da je dobar dio deviza već na njihovim drugim računima bio i od prije, pa onda tipa imamo 50% neke valute pa idemo barem to isplatiti ljudima, i onda ostatak te valute kad sjedne sa skrbništva. Neka me netko ispravi ako griješim.
[/quote]
Tako sam i ja shvatio,stvarno ne razumijem kako je dadoo došao do tog zaključka.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

hoće li Abacusi nastaviti rad? bilo bi šteta da propadnu zbog tuđe greške

Onda – kada ide gledalica / e-trade opet u funkciju?

New Report

Close