ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kampanja je krenula……jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ono što je zanimljivo da je ekipa iz DAB-a potpuno oglušena na bilo kakve informacije vezano za slučaj. Nisam dugo vidio takvo zatvaranje….tišinu….jedino što sad ispravljaju greške koje su činili u početku gdje su ljudima isplaćivali depozite odmah u prvom tjednu prije izbora (slučajno?!) bez prethodne provjere imaju li oni kakve obveze prema banci.

Živio altruizam!!!! [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ima li novosti?

Vidim par ljudi kako stoje ispred DAB-a.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ima li novosti?

Vidim par ljudi kako stoje ispred DAB-a.


Jesu li naoružani?

ma jok, pričaju bezveze, vjerojatno slučajni prolaznici

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

u ovom slučaju je bilo svega, no slučajnosti nije bilo
sve ovo upućuje da su i šefovi u velikim firmama – znali, da su u regulatornim agencijama i hnb-u – znali, i pobrinuli se da propadne samo – naša lova. pa mamicu li vam, stvarno valja dobro porazmisliti u uvođenju smrtne kazne u ovu našu društvenu vukojebinu

http://www.poslovni.hr/vijesti/sefovi-croatia-osiguranja-znali-da-credo-tone-ali-nisu-ucinili-nista-da-spase-25-mil-kn-195790.aspx

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...


Sad vidim da bi ovu temu mogao dosta zagušit, nadam se da mi nećete zamjeriti!

[thumbsup]

Upravo razgovarao sa vrlo ljubaznom novinarkom Poslovnog dnevnika – busines&financije Ana – uvažena je pisala sve vezano uz CREDO – DAB – ABACUS…sve naslove i teme – datumi 27.12.2012.:11.01.2012.: 12.01.2012.: 20.01.2012.
…uz zamolbu za potvrdu vjerodostojnosti što se pisalo glede isplate nas klijenata.

Informacija je, da gospodin Radić citirano mi je rekao da se ide kraju sa provjerom klijenata, da su još ostali na provjeri eventualno oni koji su u CREDO banci imali kredit ili sl., neupitna je isplata samo dan izravnanja računa nije decidirao..

ps plaćam kavicu [smiley]

kolega ING, ima li što novoga?

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!



Sad vidim da bi ovu temu mogao dosta zagušit, nadam se da mi nećete zamjeriti!

[thumbsup]

Upravo razgovarao sa vrlo ljubaznom novinarkom Poslovnog dnevnika – busines&financije Ana – uvažena je pisala sve vezano uz CREDO – DAB – ABACUS…sve naslove i teme – datumi 27.12.2012.:11.01.2012.: 12.01.2012.: 20.01.2012.
…uz zamolbu za potvrdu vjerodostojnosti što se pisalo glede isplate nas klijenata.

Informacija je, da gospodin Radić citirano mi je rekao da se ide kraju sa provjerom klijenata, da su još ostali na provjeri eventualno oni koji su u CREDO banci imali kredit ili sl., neupitna je isplata samo dan izravnanja računa nije decidirao..

ps plaćam kavicu [smiley]

kolega ING, ima li što novoga?
[/quote]

Večeras u 19.30 h središnji dnevnik HTV1, Brkić član uprave ABACUSA

ps DAB daje unificirane odgovore svima, da će isplata bit u zakonskom roku, to što mu toliko treba za provjeru klijenata ABACUSa gotovo dva mjeseca ne stoji!

Ima tu još nekoliko činbenika o kojima ću reć nešto kasnije.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kakve su nam sanse da vidimo lovu po tim cinbenicima?

Abacusi su prestali raditi? Više mi ne odgovaraju na mailove… Ako su tako resignirani, onda ću stvarno i ja promjeniti brokera.

Shvatili su – da ONI MORAJU VRATITI LOVU!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Abacusi su prestali raditi? Više mi ne odgovaraju na mailove… Ako su tako resignirani, onda ću stvarno i ja promjeniti brokera.

I mene ovo zanima?

New Report

Close