ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će da su se vratili sa skijanja 🙂

Pare su se pojavile na abacus računu 🙂


Pare su se pojavile na abacus računu 🙂

Moš’ mislit…

Mojih 70 kuna su vratili. Po kojem redoslijedu rade isplate – ne znam.


Mojih 70 kuna su vratili. Po kojem redoslijedu rade isplate – ne znam.

to ti je vejrojatno netko iz abacusa uplatio iz svog džepa [lol]
šala mala
tih 70 kn su ti isplatili na tekući račun u banci ili ih i dalje samo fiktivno imaš u portfelju Abacusa?

p.s. ako su krenule isplate to je dobra vijest za ZSE jer se radilo o nekih 9 milja kuna, ako se dobro sjećam?

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

Ovo s isplatom Abacusima je prevršilo svaku mjeru… Užas… Zgadilo mi se sve vezano uz trgovanje dionicama, i to onak do kraja.


Ovo s isplatom Abacusima je prevršilo svaku mjeru… Užas… Zgadilo mi se sve vezano uz trgovanje dionicama, i to onak do kraja.


Potpuno isti osjećaj.. + još nekoliko njih iz istog izbora. Za mene je ovo istinski znak da je vrijeme prestati sa ulaganjem u dionice (barem na tzv. ZSE). Smijeh od regulatora, agencija, države. Ali da se ne ponavljam, ukratko – dno samog je…og dna.



Ovo s isplatom Abacusima je prevršilo svaku mjeru… Užas… Zgadilo mi se sve vezano uz trgovanje dionicama, i to onak do kraja.


Potpuno isti osjećaj.. + još nekoliko njih iz istog izbora. Za mene je ovo istinski znak da je vrijeme prestati sa ulaganjem u dionice (barem na tzv. ZSE). Smijeh od regulatora, agencija, države. Ali da se ne ponavljam, ukratko – dno samog je…og dna.
[/quote]

da, dno dna….
međutim, burzovni maheri poput Kostolanya koji je ulagao 70 godina na burzama diljem svijeta, kažu da je upravo ovaj trenutak- kad zadnji optimisti postanu pesimisti, vrijeme za povratak na burzu i zauzimanje pozicija

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

bitno je da hodor sve zna….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


bitno je da hodor sve zna….

17.01.12. | 16:14 Hafid | privatna poruka | korisnik je vaš prijatelj | ignoriraj korisnika | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 10.05.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Kupio MGMA.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

kolega nokla, vaš post uopće ne razumijem?? što ste time htjeli reći?




Ovo s isplatom Abacusima je prevršilo svaku mjeru… Užas… Zgadilo mi se sve vezano uz trgovanje dionicama, i to onak do kraja.


Potpuno isti osjećaj.. + još nekoliko njih iz istog izbora. Za mene je ovo istinski znak da je vrijeme prestati sa ulaganjem u dionice (barem na tzv. ZSE). Smijeh od regulatora, agencija, države. Ali da se ne ponavljam, ukratko – dno samog je…og dna.
[/quote]

da, dno dna….
međutim, burzovni maheri poput Kostolanya koji je ulagao 70 godina na burzama diljem svijeta, kažu da je upravo ovaj trenutak- kad zadnji optimisti postanu pesimisti, vrijeme za povratak na burzu i zauzimanje pozicija
[/quote]
Da, a čime da zauzmem poziciju kad mi ne vraćaju fak’n novac?!

New Report

Close