ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Registrirao sam se samo kako bih ovim putem izrazio podršku Abacasu. Nadam se da će iznaći načina da nastave poslovanje!

Cek cek sad vise ni lova na skrbnickim racunima nije sigurna, a ne sqmo na 13ici???
Sta je slijedece, ni dionice nisu nase? Naci ce se i neka tocka nekog zakona koja i to omogucava!!
Kakva je ovo sprdacina?
A di su oni koji su ovo u Credu zakuhali? Na jahtama ili u vilama uzivaju!! Jos niko nije uhapsen i nikome nije blokirana imovina!!
Osim nama!!!

Pogledah dnevnik……isplata ide normalno, nema gužvi……..dapače svaki treći štediša credo banke, ostavlja svoj novac u isplatnim bankama jer imaju povjerenja u institucije….ističu DAB-ovci. Ma, Božićna idila….sve ne mogu vjerovati…..kao da tim ljudima taj novac i nije bitan.
Onda pročitam ovdje da su pokopali Abacus……skrbnički nisu zaštićeni itd.
Pa ko tu koga hebe?………ali europski parlament nas je sa velikom većinom primio u svoje okrilje…
Živim li ja u twilight zone (zoni sumraka)?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Pogledah dnevnik……isplata ide normalno, nema gužvi……..dapače svaki treći štediša credo banke, ostavlja svoj novac u isplatnim bankama jer imaju povjerenja u institucije….ističu DAB-ovci. Ma, Božićna idila….sve ne mogu vjerovati…..kao da tim ljudima taj novac i nije bitan.
Onda pročitam ovdje da su pokopali Abacus……skrbnički nisu zaštićeni itd.
Pa ko tu koga hebe?………ali europski parlament nas je sa velikom većinom primio u svoje okrilje…
Živim li ja u twilight zone (zoni sumraka)?

ma koma….ova država je koma….bitno je samo paziti koliko gdje imaš para. osnovno pravilo, nikad u jednoj banci po bilo kojoj osnovi više od 400.000 kn, a kod brokera nikad više od 150.000 kn….bolje kupiti neke dionice za "višak" nego imati npr. 300.000 kn na brokerskom pa da ti drugi dan nestanu….jebeš takvo trgovanje gdje ti je stalno strah od gubitka svega nad glavom [angry]
a za Abacuse mi je stvarno žao, kvalitetni su i korektni, šteta bi bilo da zatvore vrata nakon svega. mislim da nema klijenta koji je imao ozbiljnije prigovore na njih, zato za Abacus [thumbsup] i ne dajte gamadi da vas uništi! [thumbsup]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Lova znači uopće nije sigurna u bankama?! Prestrašno !!!!
Evo pokazali su formulu kako pljačkati potpuno javno…
To sranje u zakonima su morali znati ali zašto mijenjati nešto prije pljačke kad možeš prvo
jamiti pa reći : oh! sori zakon je takav trebalo bi ga mijenjat.
E Rohatinski….Rohatinski ….PA ZAR I TI SINE BRUTE!!?!!!!

Ja sam posebno ogorčen što su izgleda uništili Abacuse koji su stvarno OK brokeraj, a svi ostali brokeri šute ko pi..e umjesto da podupru Abacus jer se to ista može već sutra dogoditi njima i njihovim klijentima!!!
Kako ne kuže da ljudi zbog toga gube povjerenje u TK i da će zauvijek otići s ove male usrane burze!?!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Živim li ja u twilight zone (zoni sumraka) ?

Da.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw



Živim li ja u twilight zone (zoni sumraka) ?

Da.
[/quote]
Uffff, hvala. Već sam se uplašio da je sve ovo istina.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ja sam posebno ogorčen što su izgleda uništili Abacuse koji su stvarno OK brokeraj, a svi ostali brokeri šute ko pi..e umjesto da podupru Abacus jer se to ista može već sutra dogoditi njima i njihovim klijentima!!!
Kako ne kuže da ljudi zbog toga gube povjerenje u TK i da će zauvijek otići s ove male usrane burze!?!

Vjerojatno misle, "uh, dobro je, bolje da se dogodi njima, nego nama", a ne shvaćaju da ovaj slučaj pokazuje da hrvatsko tržište kapitala počiva na staklenim temeljima.

Slučaj Credo/Abacus od iznimne je važnosti za sve sudionike ZSE – sadašnje i buduće (ako će ih uopće biti) – bez obzira jeste li ili ne klijent Abacusa, vlasnik neke druge brok. kuće i sl..

Doista me zanima, tko će nakon svega uvjeriti investitore na ZSE kako im je novac na "13-ticama" siguran ?

"Iznimno sam žalostan što se niti jedna od institucija koje djeluju na tržištu kapitala, izuzev Hanfe, dakle ni Zagrebačka burza, ni SKDD, ni udruženja brokera, mirovinskih i investicijskih fondova, nije osjetila pozvanom reagirati, a i njihova su poslovanja ovime izravno ugrožena", zaključuje Brkić."
Izvor: http://www.seebiz.eu/abacus-brokeri-sto-je-s-novcem-klijenata-na-skrbnickom-racunu/ar-19581/

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


Ja sam posebno ogorčen što su izgleda uništili Abacuse koji su stvarno OK brokeraj, a svi ostali brokeri šute ko pi..e umjesto da podupru Abacus jer se to ista može već sutra dogoditi njima i njihovim klijentima!!!
Kako ne kuže da ljudi zbog toga gube povjerenje u TK i da će zauvijek otići s ove male usrane burze!?!

Vjerojatno su i sretni što su Abacuse brokeri pred propašću jer na ovaj način im se smanjuje konkurencija. Po reakciji (odnosno ne reakciji) drugih brokerskih kuća rekao bi da je tako. Palac dolje za za SKDD, udruženja brokera, mirovinskih i investicijskih fondova.

Danas je održana u HGK 6. sjednica Vijeća Udruženja za poslovanje i posredovanje na financijskim tržištima. Imali gdje izvještaj šta se raspravljalo na ovoj sjednici i jesu li se donijeli kakvi zaključci, vezano uz ova institucionalna sprdanja s Abacusom?

I Love the Smell of Profits in the Morning!

Trbali bismo izaći iz brokeraja koji šute i prave se da se ovi problemi njih ne tiču, a za koji dan može im se dogoditi ista situacija!

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

New Report

Close