ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sad mi je pao na pamet jedan problematičan slučaj:
što ako je netko imao 400.000 kn štednje u Credo banci i npr. 200.000 kn na brokerskom računu kod Abacusa koji je također bio u Credo banci? koliko vidim, DAB je zauzeo stav da će se vraćati do 400.000 kn po osobi?!?

morali bi vratiti po računu a ne po osobi!e sad …. [sealed]



sad mi je pao na pamet jedan problematičan slučaj:
što ako je netko imao 400.000 kn štednje u Credo banci i npr. 200.000 kn na brokerskom računu kod Abacusa koji je također bio u Credo banci? koliko vidim, DAB je zauzeo stav da će se vraćati do 400.000 kn po osobi?!?

morali bi vratiti po računu a ne po osobi!e sad …. [sealed]
[/quote]
Vraćaju po osobi 400 tk. računa možeš imati i 10…….dobićeš samo 400 tk. Sada sam zvao DAB

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Depoziti građana u bankama, kao i novac investitora na TK-a, trebaju biti osigurani 100 %, bez obzira na iznos.

ja se stime ne bih složio. trenutni depoziti građana premašuju 115 mlrd kuna. a saldo na računu fonda nije dostatan da pokrije depozite niti 4 najmanje banke na tržištu. to bi se daklem, trebalo namirivati iz proračuna?

valja biti realan, i reći da je island jedina zemlja na svijetu koja se jasno suprotstavila interesu banaka, te nisu dali svojim građanima NIKAKVE garancije. pustili su banke da propadnu. i sad im uopće nije loše.
čak i prijašnjih 100.000 HRK državne garancije na štedne uloge nisu bile ekonomski održive, te su rezultat čistog politikanstva. a ovih 400.000 je glupost koju nadmašuje i sam broj garantiranih kunica. ako mislite da ja griješim, vaše je pravo. ali sa ekonomskog stanovišta, spašavanje banaka je double-bubble. svojom lovom jamčimo za – svoju lovu !??? usput plaćajući svojom lovom regulatore i agencije razne da prate legitimnost rada onih koji našom lovom barataju. onda oni zemu našu lovu, potplate razne potrebne u nizu za realizaciju ovakovih scenarija, i onda rupe krpaju – našom lovom, uz naš blagoslov i zadovoljštinu(!?!?), uz obrazloženje kako je sve po zakonu i da prepustimo potplaćenim institucijama da rade svoj posao? čekaj, koji je to posao sad. za njih ili za nas?

moram vas podsjetiti, da naše love gotovo više i nema, ako netiramo situaciju. hoću reći, imamo, ali je rasprodana.. te je ostvarivanje njezinog povrata uvjetovano mogućnošću otplata nadolazećih kamata i glavnica. mi smo taoci poludjelih političara, mordor je nula.
pa vi vidite dali me razumijete

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...




sad mi je pao na pamet jedan problematičan slučaj:
što ako je netko imao 400.000 kn štednje u Credo banci i npr. 200.000 kn na brokerskom računu kod Abacusa koji je također bio u Credo banci? koliko vidim, DAB je zauzeo stav da će se vraćati do 400.000 kn po osobi?!?

morali bi vratiti po računu a ne po osobi!e sad …. [sealed]
[/quote]
Vraćaju po osobi 400 tk. računa možeš imati i 10…….dobićeš samo 400 tk. Sada sam zvao DAB
[/quote]
nemoj me z………. [undecid]

@cazo22
Evo provjeri: 48 13 222

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




sad mi je pao na pamet jedan problematičan slučaj:
što ako je netko imao 400.000 kn štednje u Credo banci i npr. 200.000 kn na brokerskom računu kod Abacusa koji je također bio u Credo banci? koliko vidim, DAB je zauzeo stav da će se vraćati do 400.000 kn po osobi?!?

morali bi vratiti po računu a ne po osobi!e sad …. [sealed]
[/quote]
Vraćaju po osobi 400 tk. računa možeš imati i 10…….dobićeš samo 400 tk. Sada sam zvao DAB
[/quote]

znaš li možda kada će i na koji način biti isplata klijenata Abacusa?


sad mi je pao na pamet jedan problematičan slučaj:
što ako je netko imao 400.000 kn štednje u Credo banci i npr. 200.000 kn na brokerskom računu kod Abacusa koji je također bio u Credo banci? koliko vidim, DAB je zauzeo stav da će se vraćati do 400.000 kn po osobi?!?

Sredstva na brokerskom računu tzv. 13 su odvijena sredstva 400 dobije od Dab-a , a ovih 200 nek zove skdd ili hanfu zaboravio sam proceduru.

Uhljebe na ulicu!!!!!





sad mi je pao na pamet jedan problematičan slučaj:
što ako je netko imao 400.000 kn štednje u Credo banci i npr. 200.000 kn na brokerskom računu kod Abacusa koji je također bio u Credo banci? koliko vidim, DAB je zauzeo stav da će se vraćati do 400.000 kn po osobi?!?

morali bi vratiti po računu a ne po osobi!e sad …. [sealed]
[/quote]
Vraćaju po osobi 400 tk. računa možeš imati i 10…….dobićeš samo 400 tk. Sada sam zvao DAB
[/quote]
nemoj me z………. [undecid]
[/quote]

Šuti …dobro je dok ne biju [sealed] A mislim da će se sjetiti uskoro da svi koji žele lovu iz fonda donesu potvrdu da ne duguju državi poreze [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.seebiz.eu/abacus-brokeri-sto-je-s-novcem-klijenata-na-skrbnickom-racunu/ar-19581/





sad mi je pao na pamet jedan problematičan slučaj:
što ako je netko imao 400.000 kn štednje u Credo banci i npr. 200.000 kn na brokerskom računu kod Abacusa koji je također bio u Credo banci? koliko vidim, DAB je zauzeo stav da će se vraćati do 400.000 kn po osobi?!?

morali bi vratiti po računu a ne po osobi!e sad …. [sealed]
[/quote]
Vraćaju po osobi 400 tk. računa možeš imati i 10…….dobićeš samo 400 tk. Sada sam zvao DAB
[/quote]

znaš li možda kada će i na koji način biti isplata klijenata Abacusa?
[/quote]
Sreća je da nitko nema više od tih hebenih 400tk. pa se ne moraš brinuti. Kad im (abacusu) hanfa, odobri dozvolu za rad, novac klijenata biti će prebačen na novi abacusov račun, pa će se trgovanje nastaviti. A kada……e to nitko još nezna…….kažu ubrzo…..nadam se u ponedjeljak.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@ golubv
iako će se narod zgroziti nad mojim komentarom, ja te pitam – a što tu ima loše da utvrde porezno stanje pojedinca kojem isplaćuju osiguranu štenju?
iskreno ne vjerujem da je država u stanju se toga sjetiti. ali i kad bi se sjetila, ja bih zapljeskao..
da bar

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...


@ golubv
iako će se narod zgroziti nad mojim komentarom, ja te pitam – a što tu ima loše da utvrde porezno stanje pojedinca kojem isplaćuju osiguranu štenju?
iskreno ne vjerujem da je država u stanju se toga sjetiti. ali i kad bi se sjetila, ja bih zapljeskao..
da bar

ps: slažem se sa svim što jebivetar piše

Nema ništa loše. Čudi me samo da se nisu sjetili toga. A o vezi Abakusa ovako: gotovo je,nema više,propali su ne svojom krivicom. A još jednom da se ponovi – zaboravite sve propise i zakone za račun 13 jer sve to važi samo ako je račun pun…a Abakusov račun 13 kod Crado banke je prazan. Pokraden je ljudi božji,kak ne shvačate?? Došao lopov i ukrao.I ne važi isto kao za građane-400.000 kaj ste zaboravili?…150.000 na brokerskom ili 400.000 na štednom.Ajmo 1.)

"Vjerojatno nećemo uspjeti preživjeti ovu situaciju u kojoj smo se našli ne svojom greškom nego zbog postupaka hrvatskih regulatora, ponajprije HNB-a, a kojima je ozbiljno narušeno povjerenje ulagatelja. Preostaje mi još samo borba da svojim klijentima osiguram povrat njihova novca, ovoga puta iz inozemstva", ističe Brkić

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close