ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako sam dobro shvatio DAB će vam vratiti samo iznose do 400 000 HRK, sve preko toga ide u likvidacijsku masu?

Žao mi vas je svih, u ovoj, kao i u puno situacija do sada, trebala bi nam krovna udruga malih dioničara, o ćemu sam u nekoliko navrata razgovarao, međutim dobivao sam samo deklarativnu podršku.

Nažalost, mi mali dioničari nemamo instituciju ( udrugu ), koja bi štitila naše interese.

lp


Da, jer se po novom zakonu, račun 13, tretira, kao i svaki drugi račun (zakon izašao ovaj mjesec…čudno kako se baš poklopilo)
Prijedlog o udruzi malih dioničara, toplo pozdravljam…….jer do sada smo uvijek bili ovce…..šta ćemo biti iduće godine?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Ako sam dobro shvatio DAB će vam vratiti samo iznose do 400 000 HRK, sve preko toga ide u likvidacijsku masu?

Žao mi vas je svih, u ovoj, kao i u puno situacija do sada, trebala bi nam krovna udruga malih dioničara, o ćemu sam u nekoliko navrata razgovarao, međutim dobivao sam samo deklarativnu podršku.

Nažalost, mi mali dioničari nemamo instituciju ( udrugu ), koja bi štitila naše interese.

lp


Da, jer se po novom zakonu, račun 13, tretira, kao i svaki drugi račun (zakon izašao ovaj mjesec…čudno kako se baš poklopilo)
Prijedlog o udruzi malih dioničara, toplo pozdravljam…….jer do sada smo uvijek bili ovce…..šta ćemo biti iduće godine?
[/quote]

ja sam isto za, ali ne neka udruga na čelu koje će biti Škare Ožbolt

primjera je mnogo, od neispunjavanja obaveze za ponudu, muljaže u Francku, kredit Solarisu koji se proslijeđuje po nižoj kamati većinskom vlasniku, Prva generacija, sada ovo sa Abacusom zbog Credo banke


Ako sam dobro shvatio DAB će vam vratiti samo iznose do 400 000 HRK, sve preko toga ide u likvidacijsku masu?

Žao mi vas je svih, u ovoj, kao i u puno situacija do sada, trebala bi nam krovna udruga malih dioničara, o ćemu sam u nekoliko navrata razgovarao, međutim dobivao sam samo deklarativnu podršku.

Nažalost, mi mali dioničari nemamo instituciju ( udrugu ), koja bi štitila naše interese.

lp

Sreća u nesreći, koliko je meni znano, niti jednom investitoru taj račun nije prelazio taj iznos, pa i moj!

ps Hval svima na podršci u ovoj vrlo nezgodnoj situaciji

I još, da javno iznesem, u ovih nekoliko dana djelatnici ABACUS BROKERA od Brkića pa na niže su izuzetno kolegijalno i profesionalno se odnosili prema nama klijentima, barem meni…

ps Brkić je večeras u 22.30 na dnevniku, malo opširnije

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Ako sam dobro shvatio DAB će vam vratiti samo iznose do 400 000 HRK, sve preko toga ide u likvidacijsku masu?

Žao mi vas je svih, u ovoj, kao i u puno situacija do sada, trebala bi nam krovna udruga malih dioničara, o ćemu sam u nekoliko navrata razgovarao, međutim dobivao sam samo deklarativnu podršku.

Nažalost, mi mali dioničari nemamo instituciju ( udrugu ), koja bi štitila naše interese.

lp


Da, jer se po novom zakonu, račun 13, tretira, kao i svaki drugi račun (zakon izašao ovaj mjesec…čudno kako se baš poklopilo)
Prijedlog o udruzi malih dioničara, toplo pozdravljam…….jer do sada smo uvijek bili ovce…..šta ćemo biti iduće godine?
[/quote]

crni gregori

pepe7


Ne trebamo se mi povlačiti s ZSE ni u kom slučaju jer bi na taj način priznali poraz,ono što trebamo učiniti je da poslujemo s kvalitetnim i poštenim brokerskim društvima, a one druge koji to nisu jednostavno treba ignorirati i prijavljivati Hanfi kad god uočimo bilo kakvu nepravilnost- iz vlastitog iskustva znam što sam sve doživio od raznih brokerskih društava a nikad nisam ništa poduzeo..da jesam, i svi drugi koji su imali slične probleme,ne bi se usudili tako ponašati a institucije bi bile prisiljene raditi ono za što su plaćene..Abacus brokeri neće propasti ako im mi damo potporu i ostanemo kod njih, a pozivam i druge da iz revolta pređu kod njih!!

podržavam 100%!
Abacus brokeri žrtva su nedorečenih zakonskih rješenja i sumnjivih radnji (izvlačenje novca iz Credo banke od strane pojedinaca) tijekom blokade!
strašno je da jedna dobra brokerska kuća može propasti zbog tuđe greške, gluposti i nezakonitosti, a vrijedni ljudi ostati bez radnih mjesta!
toplo se nadam da će Abacus opstati, već i za inat brojnim bankarskim brokerima koji se uopće nisu oglasili tijekom ove krize niti su dali javnu podršku kolegama koji su tuđom krivnjom došli u ovu situaciju već se vjerojatno raduju propasti konkurenta! baš lijepa kolegijalnost, stidite se!!!!

Abacus brokeri sada bi se hitno morali oglasiti i objaviti svojim klijentima imaju li uvjeta i mogućnosti da u narednim danima nastave s poslovanjem jer sam uvjeren da bi velika većina ostala i dalje kod njih!
Abacus-brokeri, čekamo vašu izjavu, požurite!

Isplaćuju li štediše samo u kunama bez obzira u kojoj su valuti štedili? [sealed]

a ko će mi nadoknadit štetu što ja sad nisam mogao trgovat i kupit jeftino neke dionice??


a ko će mi nadoknadit štetu što ja sad nisam mogao trgovat i kupit jeftino neke dionice??

Da, možda je još rano za ovo postavljat pitanja, al koliko vidim kolega cbw možda je i bolje što smo u blokiranoj keš poziciji!!!!šala!!

ABACUSI bi trebali reagirat i dogovorit sa HANFOM deblokadu trgovanja i suspenziju a iza toga ponuditi neku akciju trgovanja za nas u blokadi barem sadisfakcije radi!

Ali kako je još nepoznato točan dan i model prebacivanja sredstava a time i deblokada ABACUSA zato napominjem da je preuranjeno vaše pitanje!

PS Dakako ako će biti kolega matrix na dispoziciji i na temi da se javi i kaže ima li smisla – pravne osnove ić u tužebe HNBa i..

Da na taj način ovdje na forumu pokušamo okupiti kritičnu masu – dio blokiranih abacusova koji su spremni ić na te pravne korake

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ako oni uskoro počinju sa poslovanjem ne pada mi napamet da ih mjenjam jer su sasvim ok.
Ova situacija nam je jasno dala do znanja da Abacus radi kako treba i da ne muljaju. Sad još više imam povjerenja u njih i stvarno želim da čim prije prorade.
Što se tiče banaka do sad sam vjerovala u HNB i Rohatinskog ali sad više NE! Pitaj boga kolko i oni putra na glavi imaju?! Pa u ovakvim vremenima kad se cijeli svijet trese dovoljan je jedan naslov u novinama pa da svi počnu povlačit lovu a kamoli makinacija ovakve vrste i to od koga….ni manje ni više nego HNB-a

Ne pada mi na pamet da odem drugdje!
Čekat ću dok iih ne odbolkiraju….

Koliko mislite da će trajat ta blokada? U slučaju da pokrenem odregistarciju, dali se plaća kakva naknada? ili mi samo stave dionice na slobodnu poziciju, pa preko druge brokerske kuće ih opet registriram.


a ko će mi nadoknadit štetu što ja sad nisam mogao trgovat i kupit jeftino neke dionice??

poslat ćeš im zahvalnicu za mjesec dana što nisi mogao jeftino kupit neke dionice. [lol]

New Report

Close