ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja cu ih izgleda napustiti. Malo sam gledao ICF brokere i ponuda mi se cini bitno boljom nego Abacus. Ovo kaj je Brankica rekla stoji sve do zadnje rijeci


I ja cu ih izgleda napustiti. Malo sam gledao ICF brokere i ponuda mi se cini bitno boljom nego Abacus. Ovo kaj je Brankica rekla stoji sve do zadnje rijeci

Gospon Alien, dobro ste to rekli jer ja sam sada provjeravala ponudu i zasad koliko vidim najbolju ponudu ima ICF, ali bi voljela da se javi netko ko je kod njih klijent pa da nam kaže iskustvo iz prve ruke.

Natrag na Abacus:
Jesam dobro shvatio – novina je jedino 40 kuna godišnje za odražavanje računa?

No respect


Natrag na Abacus:
Jesam dobro shvatio – novina je jedino 40 kuna godišnje za odražavanje računa?

Naknada od 10kn se obračunava kvartalno samo pri izvršenju transakcije u tekućem kvartalu. Dakle, ako ne trguješ 3 miseca, za to razdoblje ne plaćaš ništa. Zva ih danas, izgleda da su smanjili minimalnu naknadu s 50kn na 40kn, iako im na stranici to ne piše, a valjda misle i implementacirat Gledalicu unutar samog računa (dobro su se sitili[rolleyes]).

Puno ste se raspisali, ali još uvijek je najjeftiniji Agram sa 0,3% provizije za e-trade bez ikakve minimalne(ni održavanje ni min ni promjena ulja i servis…). Nalog izvršava brzo i efikasno.


Puno ste se raspisali, ali još uvijek je najjeftiniji Agram sa 0,3% provizije za e-trade bez ikakve minimalne(ni održavanje ni min ni promjena ulja i servis…). Nalog izvršava brzo i efikasno.

Kak u Agramu ne bi nista osigurao tak me ne zanimaju ni kao brokeri. Pa sve da im je provizija 0,1%

dali netko ima i kakvog iskustva sa ICF brokerima?

http://www.icf.hr/ICF-Broker/hr-HR/54.aspx
E-Trade

-0,4% provizija bez min. naknade
-real time podaci sa ZSE
-puna dubina trzista
-isplata pasivne kamatne stope na neiskoristena sredstva na racunu za trgovanje

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

ja vec odavno otišao od njih…zahebali me nebrojeno puta…ali ostavio neke dionice na racunu u slucaju da me zahebava drugi broker…ukoliko nemam ni kune casha kod njih iz cega ce mi naplatit tu godisnju proviziju? kaj ce mi dionice prodavat.. 🙂

... otišli su bikovi uzalud ...

Bolje raskini ugovor jer te mogu i tužiti za neplaćanje (teoretski). Ne radi se o velikim novcima al opet postoji ugovorna obveza da im platiš.

ma upaltiti ću im 40 kn na racun nek ih voda nosi…ili prebacit dionice…ne znam jos cu razmisliti…

a vidim po ocjenama mog prethodnog posta da imaju zaduzenog nekog za precenje foruma i davanja jedinica onima koji govore kontra njih samih 🙂 …to im je stara praksa.. 🙂
mozda sam vec nekad i napisao kak bi im bolje bilo da tog covjeka zaposle na nekom poslu kojim bi poboljsali svoje usluge..:)

... otišli su bikovi uzalud ...

Ne znam kaj se pisalo na ovom topicu, al znam da me Abacus doslovno pokrao sa nekim svojim naknadama jer sam imao margin preko njih. Sada sam u jednoj drugoj brokerskoj kući i isto imam margin, imam duplo manju proviziju, nemam minimalnu naknadu, i k tome nemam tih skrivenih naknada koje su mi ovi uredno skidali. U par mjeseci su mi ukrali jednu mjesečnu plaću iako sam se kod njih usmeno jako dobro prije toga informirao. Onda su mi podvalili da pročitam pažljivije pravilnik. Za mene su Aabacus brokeri jedno veliko razočaranje i prevara sa najskupljim naknadama, kao i skerivenim naknadama. Uopće mi nije jasno kak ne propadnu. pozz..

I'LL BE BACK

Ko god se prijavi kod Abacusa čeka ju ga velika neugodna iznenađenja ,
prevaranti koji će vas doslovno oguliti do gole kože ,a sustav im nevalja apsolutno ništa.
Bahati i bezobrazni nema jedne dobre rijeći koju mogu reći za njih ,hvala bogu što sam otišao
ne bih više sa njima imao posla ni za duplo manju proviziju….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close