ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel moze neko nabrzinu nabacit postotak koji abacusovci uzimaju za trgovanje i dal su maknuli ‘minimalnu’ proviziju…znam daje islo nesto po prometu zadnje kad sam trgovao….da sad ne lisatam temu…

... otišli su bikovi uzalud ...


jel moze neko nabrzinu nabacit postotak koji abacusovci uzimaju za trgovanje i dal su maknuli ‘minimalnu’ proviziju…znam daje islo nesto po prometu zadnje kad sam trgovao….da sad ne lisatam temu…

0,5
nisu

WTF?!?!

VAŽNO!!! – Novi cjenik Društva
06.10.2009

Poštovani,

Osnovni cilj Društva je omogućiti svim svojim klijentima – starim, novim i onima koji će to tek postati – svoje usluge što dostupnijima i jednostavnijima. Sukladno tome od 06. listopada 2009. primjenjuje se novi Cjenik usluga Društva prema kojem smo uveli još jednu kategoriju klijenata s provizijom od 0,45% koji posluju putem ABAC@trade sučelja a ostvarili su više od 5 mil. HRK prometa po svojem brokerskom računu od početka rada s Društvom te smo snizili i minimalne provizije po transakciji. Neprekidno ulaganje u razvoj i usavršavanje ABAC@trade usluge donijelo je niz novih poboljšanja, pri čemu posebno treba spomenuti direktno izlaganje Vaših naloga na Zagrebačkoj burzi, što je uvelike ubrzalo postupak izlaganja naloga te znatno smanjilo operativni rizik. Omogućili smo zadavanje naloga putem ABAC@trade sučelja za inozemne financijske instrumente i mogućnost praćenja Vašeg portfelja istih te cijene sa inozemnih tržišta sa odgodom od 15 minuta. Također, Društvo u skorijem razdoblju očekuje implementaciju i niz noviteta koji će uskoro biti sastavni dio ABAC@trade sučelja. Sukladno tome, novim Cjenikom je uvedena simbolična naknada u visini 10 HRK za uslugu održavanja ABAC@trade računa za trgovanje financijskim instrumentima, koja se obračunava kvartalno te naplaćuje aktivnim klijentima i to samo pri izvršenju svake prve transakcije u tekućem kvartalu.

Zahvaljujemo se svim svojim klijentima na ukazanom dosadašnjem povjerenju i nadamo se daljnjem nastavku uspješne suradnje.

S poštovanjem,
ABACUS BROKERI D.D.

Sad kad Zagrebačka banka započinje s internet trgovanjem oni uvode naknade, jako pametno.

Bye,bye Abacus brokeri

Lijepo upakirano povećanje cijena [proud]

Već duže razmišljam o promjeni brokera, al mi se nikak ne da…ovo mi je dalo potrebnu motivaciju. [bye]

Ja sam ih već otkanta prije nekoliko dana i sad mi je drago. Kad sam počeja trgovat na burzi, prije 2.5 godine, bili su dosta konkurentni i brzi pri izvršavanju naloga. Vrijeme je za promjene, ima boljih i jeftinijih, a da ne spominjem Gledalicu, koja je prava katastrofa. [angry]

Zalosno je da netko uvodi naknadu za odrzavanje jednog od svojih alata pomocu kojeg rade i to svale na ledja kljentima.

Nije bolest sve što boli

Ma totalno su izgubili utrku.Najviša provizija, minimalna naknada po transakciji, gledalica ima uvid u samo prvih deset, nema ukupnu K/P, nakon tri godine još uvijek im ne radi tehnička analiza, još uvijek imaju krive podatke o cijenama sa burze, fundamentalna analiza im stoji od 2008., itd,itd,sad još uvode naknadu za održavanje računa?!?!
Izgubljeni u vremenu i prostoru, samo zato kaj mi se ne da mijenjati nisam već otišla ali sad definitivno idem.Odluka je donešena.


…definitivno idem.Odluka je donešena.

Eeeeee … ja sam zbrisao od njih još prije 2 godine, kad su me zahebali namjernim zadržavanjem prodajnog naloga za nekih 5k .

Izbjegavajte ovoga brokera mene su više puta koštali novaca čak su mi znali krivo knjižiti dionice
čas bi bile na mom raču nu pa nestale isto i novac.
uz to su još i bezobrazni probajte se nešto požaliti svaki put će krivnju za svoje greške svaliti na vas
također ako se zabunite i upišete krivu decimalu pustit će vam nalog makar išao po 10x nižoj cjeni .
Da ne pričam o naknadama koje su visoke i malom kadru radi tek 2-3 ljudi .
Nekada se čeka preko pola sata da ti sjedne lova od prodane dionice pa ih zoveš a oni bezobrazni.
Također kada kupujete jednu dvije dionice naročito u zadnjih sat vremena očekujte poziv brokera koji če vas uvjeravati da činite krimainalno djelo itd itd…
Ja sam 100x požalio što sam bio kod ovoga brokera od kada sam na Pbz investoru na koje ga sam prešao baš iz razloga koje sam prije naveo
nemam apsolutno nikakvih problema .

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ljudi, ja stvarno pokusavam nac razlog da ostanem kod njih (lijen sam mijenjat), ali ne uspijeva mi bas… visoka miminalna provizija, provizija visa nego kod konkurancije, neka kamate na sredstva na racunu, sad jos i odrzavanje racuna…
iako sam lijen, natjerali su me… danas fino sve na slobodnu poziciju, pa kod sposobnijih kolega…

New Report

Close