ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve radi normalno.

Hej jeste čuli da ovi sad rade do 22 sata navečer. Na taj način omogućavaju klijentima da trguje na USA. Sviđa mi se to s obzirom da ovi drugi npr. RBA, Hypo to ne omogućavaju. Također možeš davati naloge u premarket-u što kod ovih nije moguće. Pogledajte na link http://www.abacus-brokeri.hr/?section=inotrade

pozdrav!

evo novi sam na forumu, i na burzi pa vas molim za pomoc jer bih htio izbjeci probleme s kojima su se neki od vas susreli….
Osim "abacusa" preporucene su mi i "trcin vrijednosnice" pa vas pitam, kao jedan student-ulagac koje bih brokerske kuce trebao staviti u uži izbor s obzirom na minimalnu proviziju, jednostavnost poslovanja i pracenja stanja u realnom vremenu???
Hvala

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Nešto mi ne šljaka gledalica.
Ima li tko sličan problem?


Nešto mi ne šljaka gledalica.
Ima li tko sličan problem?

ne radi ni meni

No respect



Nešto mi ne šljaka gledalica.
Ima li tko sličan problem?

ne radi ni meni
[/quote]

Ali dobro ne šljaka.
Pokazuje da je Crobex na 5000 i da je redovni promet 100 milja.
[wink]

e, a zakaj lurkate s tom gledalicom, em je spora, em kasni po minutu, em guta memoriju, emp3, M5.

I'LL BE BACK

poklonjenom konju se ne gleda u zube [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


poklonjenom konju se ne gleda u zube [lol]

pa meni je investor isto besplatan (ili košta neku sići godišnje) a svenirski brod je za gledalicu. Koristim ga samo za lurkanje, a na abacusu trgujem.

I'LL BE BACK



poklonjenom konju se ne gleda u zube [lol]

lurkanje
[/quote]
[lol]




Nešto mi ne šljaka gledalica.

ne radi ni meni
[/quote]
Ali dobro ne šljaka.
[/quote]
fail

No respect

Vaš korisnički račun više nije aktivan.
nakon kaj ukucam login podatke za gledalicu..wtf??

ima neko slične probleme?

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close