ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Podrzavam ideju da se ukine min. provizija. A da im posaljemo link na nasu peticiju? A i Gledalica im steka. Meni svaki dan oko 15:20 crkne ili jako slabo radi.

VIVA LA REVOLUCION !!!

@kerefek. Prika strpljenja to je samo privremena pojava. Vec nakon nekoliko desetaka sekundi se to sredi. Nekad i prije. Ako ne pisi mail i pitaj ih.

VIVA LA REVOLUCION !!!

http://www.abacus-brokeri.hr/index.php?section=gledalica

a evo nam noviteta i od nasih dragih brokera…

ja od kad poslujem s njima uvjek nekakve negativne stvari,…te ne radi gledalica, te se ono nekad kasnilo(kod hte, mislim)kod k/p, te skupo trgovanje donedavno, te imaju minimalnu proviziju, te sad još nećemo ni gledlicu imat??? pa preglednik poput gledalice je već standardna usluga iole naprednijeg brokera…
i uvijek sve na uštrb nas starih korisnika..pa ak ne mogu poslovat nek se spoje s nekim…
a neda mi se selit portfelj..doduše sad je malo lakši:)
ali mi stvarno već dižu živce…

... otišli su bikovi uzalud ...

Mislim da je vrijeme da svi brokeri ukinu minimalnu proviziju.


http://www.abacus-brokeri.hr/index.php?section=gledalica

a evo nam noviteta i od nasih dragih brokera…

ja od kad poslujem s njima uvjek nekakve negativne stvari,…te ne radi gledalica, te se ono nekad kasnilo(kod hte, mislim)kod k/p, te skupo trgovanje donedavno, te imaju minimalnu proviziju, te sad još nećemo ni gledlicu imat??? pa preglednik poput gledalice je već standardna usluga iole naprednijeg brokera…
i uvijek sve na uštrb nas starih korisnika..pa ak ne mogu poslovat nek se spoje s nekim…
a neda mi se selit portfelj..doduše sad je malo lakši:)
ali mi stvarno već dižu živce…

Mislim, bez uvrede, ali ak u proteklih godinu dana niste napravili ni 100k kn prometa onda zbilja ne znam sto radite na burzi. Nije da branim Abacus; dapace i ja sam da se ukine minimalna provizija totalno ali ovo kaj vi navodite kao problem je presmijesno.

Koliko sam ja shvatio, problem je i 30K jer kaže "te sad još nećemo ni gledalicu imati???".

Osim toga, i 20 dionica u pregledu je isto pristojno. Nije komforno kao neograničen broj, ali ako već ne radiš godišnje barem 100K, onda ne vidim potrebe pratiti više od 20 dionica. Ne možeš si pristojno priuštiti ni 5 različitih.

Bez uvrijede, jer i ja sam krenuo sa 40K kuna kapitala 2006., tako da se ne bahatim nego govorim objektivno gledajući.

I naravno, podržavam ukidanje minimalne provizije, a Gledalica kako god. Mislim da izađe prosječno 50 kuna mjesečno ZTM onaj osnovni paket, tako da…

No respect

Ljudi ne brinite,dolaze vremena kad ce brokerske kuce zvat korisnike i molit da se vrate….
nek smanje proviziju,ako nece nek propadnu.
Opet mi nije jasno kako ljudi ne naprave bar milion kuna mjesecno,ne zavrkavam se……………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ljudi ne brinite,dolaze vremena kad ce brokerske kuce zvat korisnike i molit da se vrate….
nek smanje proviziju,ako nece nek propadnu.
Opet mi nije jasno kako ljudi ne naprave bar milion kuna mjesecno,ne zavrkavam se……………

Ne treba smanjiti % provizije nego ukinuti minimalne provizije.
Nemam portfelj kod Abacus brokera, ali vrijedi i za sve ostale.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


Koliko sam ja shvatio, problem je i 30K jer kaže te sad još nećemo ni gledalicu imati

SLK ja sam poceo s 11000 kn love krajem srpnja 2006 i do kraja te iste godine iako nisam trejdao sam imao promet bitno veci od tih famoznih 30000. A u krajnjoj liniji slazem se sa zgubijem da ce nas uskoro brokerske kuce zvati i vuci za rukave kad padne likvidnost i kad ce im vlastiti opstanak biti u pitanju.


Ljudi ne brinite,dolaze vremena kad ce brokerske kuce zvat korisnike i molit da se vrate….
nek smanje proviziju,ako nece nek propadnu.
Opet mi nije jasno kako ljudi ne naprave bar milion kuna mjesecno,ne zavrkavam se……………

Bravo zgubidane.
Da samo napomenem da se prvi znakovi već naziru.
Preselili su se iz Petrinjske u Petrovu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ej ljudi moji ne znate vi koliko je ABACUS dobar.

Ja bio u Intertrade finance brokerima, procedura je bila ovakva….

"Dobar dan ovdje XY, na drugoj strani Schmith…….a ti si XY….reci……
…..daj mi kupi Đure Đakovića malo……ok kupljeno……."

Transakcija, bez pina, bez šifre, bec ičega.
Nakon toga su dobili zabranu poslovanja, ali mi to nije bio šok jer sam tada bio samo 500 eura u cashu, i to su mi jako brzo isplatili. Provizija je tada bila 2% ulaz i izlaz.

Interfinance nisu uopće imali alat za izračun dobitka, portfelja,itd…, a kad bi pitao brokera, koliko para imam još za dionice, on je rekao, pojma nemam, kaj to mene pitaš.[lol]

Ovo što pričam je bilo samo prije godinu dana, da neki ne misle da je bilo 90-tih.

Jako sam zadovoljan ABACUS-om, brzinom provedbe transakcija, brzinom isplate..itd.
[/u]

A provizija je kakva je, ako puno ne trguješ provizija nije bitna. Uvijek imam prometa za gledalicu.

Ima li netko problema sa loginom na Gledalicu i e-trade mozda? Od helpdeska nema nikakvih odgovora [undecid]

...Imperare sibi maximum imperium est...

New Report

Close