ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa s kolko vi radite? 1000 kn? ja bi vam digao min. proviziju na 200 kn tak da zaboravite na burzu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Mene samo zanima koji biseri koji odlučuju o visini provizije tamo rade?
Od 0,25 do 0,6 ovisno o prometu?

Nas male i povremene drze pod kontrolom sa visinom minimalnog naloga koje je oko 8000.
[/quote]
Pitam se zašto uz takve uvjete jednostavno ne pređeš u Complete Line. O,6 % bez minimalne provizije.


pa s kolko vi radite? 1000 kn? ja bi vam digao min. proviziju na 200 kn tak da zaboravite na burzu

Što bi time postigao?


Pitam se zašto uz takve uvjete jednostavno ne pređeš u Complete Line. O,6 % bez minimalne provizije.

ne prolazi mi se procedura sa javnim biljeznikom ponovo, po ko zna koji put



Pitam se zašto uz takve uvjete jednostavno ne pređeš u Complete Line. O,6 % bez minimalne provizije.

ne prolazi mi se procedura sa javnim biljeznikom ponovo, po ko zna koji put
[/quote]
U čemu je problem? Potpišeš papir, platiš oko 50 kn bilježniku za ovjeru i pošalješ brokeru poštom … jednostavno kao pasulj, tj. grah 🙂

ABAC@inotrade – Trgovanje dionicama na inozemnim tržištima

Trgovanje vrijednosnim papirima (dionicama) na inozemnim tržištima novost je u ponudi usluga Abacus brokera d.d.. U sklopu ove usluge svakom klijentu je omogućeno da svoj interes za kupnju i prodaju vrijednosnih papira sada ne zaustavlja isključivo bazirajući se na domaće tržište, već da ima mogućnost trgovanja i na financijskim tržištima izvan Hrvatske.

Korištenjem usluga Abacus brokera d.d. možete trgovati na tržištima kapitala u Austriji, Bosni i Hercegovini, Francuskoj, Mađarskoj, Njemačkoj, Rusiji, Srbiji, te Velikoj Britaniji.

Trgovanje vrijednosnim papirima Abacus brokeri d.d. obavlja preko partnerskih brokerskih kuća na svakom od pokrivenih inozemnih tržišta, te korištenjem skrbničkih usluga domaće skrbničke banke čime je osigurana kvalitetna usluga namire i skrbi za vrijednosne papire kupljene na inozemnim tržištima svakog pojedinog klijenta.

Žiro račun nalogodavca (za kupnju vrijednosnih papira na inozemnim tržištima) 2330003-1300200687 otvoren u Societe Generale – Splitska banka d.d. Split.

Za detaljnije informacije možete kontaktirati Abacus brokere d.d. na tel.:01/4877 632; 01/4877 636; 01/4877 637; 01/4877 638 ili e-mail: trade@abacus-brokeri.hr.

Evo danas mi se opet desilo da na gledalici imam grešku u prikazu.
Npr. na Đuri kao zadnja cijena stoji 105 kuna a u popisu transakcija stoji pod zadnja 109.
E pa sad znaj koja je zadnja.
Jel se još kome to dešava?

Ne mogu pristupiti stranici, pa tako ni gledalici Abacusa!!!!!!!!!!!!


Ne mogu pristupiti stranici, pa tako ni gledalici Abacusa!!!!!!!!!!!!

sad se može

ni ja nisam mogao, pa sam utipkao abacus na googleu i kliknuo direktno link za abac@trade koji ti se pojavi, tako bi ti trebalo funkcionirati.

mislim da bi u Abacusu trebali početi ozbiljnije razmišljati o ukidanju minimalne provizije….
kriza je…nema se bas 8,9 k kn da se pokrije 50 kn za proviziju…

... otišli su bikovi uzalud ...


mislim da bi u Abacusu trebali početi ozbiljnije razmišljati o ukidanju minimalne provizije….
kriza je…nema se bas 8,9 k kn da se pokrije 50 kn za proviziju…

U potpunosti se slažem!

New Report

Close