ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bit će nešto http://www.abacus-brokeri.hr/?section=novosti&id=13765&back=home

Također, istovremeno sa uvođenjem izmijenjene platforme za ABAC@trade uslugu, Društvo je snizilo visinu brokerske provizije za internet trgovanje, koja se sada kreće u rasponu od 0,25% do 0,6% ostvarenog dnevnog prometa. [thumbsup]

... otišli su bikovi uzalud ...

o kojem prometu govorimo da je dostatan za smanjivanje provozije od 0,6%? ima li raspon negdje?
što je sa minimalnom provizijom? ostala na 50 kn?

... otišli su bikovi uzalud ...

piše u cjeniku:

** Primjenjuje se za klijente sa više od 2.000.000,00 HRK kumulativno ostvarenog prometa od pocetka korištenja usluge
ABAC@trade. Niža provizija pocinje se primjenjivati sljedeci uredovni dan kad je prekoracen navedeni iznos prometa.

btw, rekao bih da je nova aplikacija smanjene funkcionalnosti nego stara. Kako se vama ostalima čini?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


btw, rekao bih da je nova aplikacija smanjene funkcionalnosti nego stara. Kako se vama ostalima čini?

Bolja je. ima direktni link za Tehničku analizu i Gledalicu.
Uz to čini mi se da su jako brzi u otkazivanju naloga. 20 sec.
Malo se treba prilagoditi novom abac tredeu, ali pohvaljujem promjenu. [thumbsup]

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

meni se ne sviđa

– na staroj si imao onaj jedan sveobuhvatni prikaz di si vidio koliko još koji dionica imaš na raspolaganju za trade
– na staroj kada si kliknuo na prodaj za neku dionicu, mislim da ti je odmah u nalog povukao ukupni raspoloživi broj dionica
– i najvažnije, promjena naloga, sada ga moraš otkazati i napraviti novi, prije si promjeni recimo iznos ili količinu dionica, autorizirao i paf

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Mene samo zanima koji biseri koji odlučuju o visini provizije tamo rade?
Od 0,25 do 0,6 ovisno o prometu?
Pa ja bi gospodo iz abacusa ponekad i kratkoročno zatrejdao ali s tom vašom provizijom od
0,6% ne mogu. Sa provizijom od 1,2% + ciljanim postotkom 1-2% + spreadom između aska i bida
daytrade je kocka a ne strategija. Samim tim nemam prometa i di smo onda?
Ja nemam šansu za zaradu ali ni vi "pametna" gospodo nemate sigurnu zaradu od moje transakcije.
Sigurno još međusobno diskutirate o nedostatku likvidnosti i teškim vremenima a sami ne poduzimate
ništa da povečate likvidnost.
SMANJITE provizije i promet će se povećati. Ako smanje svi na burzu će se vratiti živost i likvidnost.
A samim time ćete i napuniti svoje đepove.

A baš ste pohlepni bedaki….


Mene samo zanima koji biseri koji odlučuju o visini provizije tamo rade?
Od 0,25 do 0,6 ovisno o prometu?

Milsim da su oni prilagodili cijenik prema onom od ZSE ciljajuci iskljucivo na velike korisnike, prvi na trzistu, pa mozda im to donese prednost pred konkurencijom
Za svoje stalne korisnike imaju nize provizije i ne boje se da ce oni otici
Nas male i povremene drze pod kontrolom sa visinom minimalnog naloga koje je oko 8000.

Pilar



Mene samo zanima koji biseri koji odlučuju o visini provizije tamo rade?
Od 0,25 do 0,6 ovisno o prometu?

Milsim da su oni prilagodili cijenik prema onom od ZSE ciljajuci iskljucivo na velike korisnike, prvi na trzistu, pa mozda im to donese prednost pred konkurencijom
Za svoje stalne korisnike imaju nize provizije i ne boje se da ce oni otici
Nas male i povremene drze pod kontrolom sa visinom minimalnog naloga koje je oko 8000.

Pilar
[/quote]

ne mislim da sad pojedini brokeri smanjenjem provizije mogu dizat trziste i povecavat likvidnost…ovo sto su napravili sa smanjenjem provizije je samo prilagodavanje trenutnoj situaciji i valjda nastojanje opstanku u top 5…vidimo da je konkurencija ucinila isto…no jos kao imperativ ostaje smanjenje(ili potpuno ukidanje) minimalne provizije …od sad visokih 50 kn

... otišli su bikovi uzalud ...

Nešto bolja je, ali ništa revolucionarno.
S ovim smanjenjem provizije, a ostankom na 50,00 kn min, čini mi se da su to mudro napravili. Reklamiraju se sa smanjenim cijenama usluge, a neće im se skoro ništa smanjiti prihod od provizije. Do sada je trebalo preći cca 7.100,00 kn da bi se prešao minimum od 50,00 kn, a sada 8.300,00 kn, što je za nas male investitore ipak solidan iznos. [cry]

meni se tih 50 kn nikak ne sviđa. iz razloga štp postoje druge kuće koje to ograničenje nemaju. pa onda ima ljudi koji trguju s manjim iznosima i cviknu mi samo mali dio naloga i ostave me da se razmišljam o proviziji koja će mene stići. ak mi netko drugi ne poklopi nalog u nekom roku, mene će ta transakcija skupo doći.
dobro, ima varijanta da se s brokerima dogovori promjena naloga, ali to je komplikacija.
ja bih zato da se taj minimum ukine.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Mene samo zanima koji biseri koji odlučuju o visini provizije tamo rade?
Od 0,25 do 0,6 ovisno o prometu?
Pa ja bi gospodo iz abacusa ponekad i kratkoročno zatrejdao ali s tom vašom provizijom od
0,6% ne mogu. Sa provizijom od 1,2% + ciljanim postotkom 1-2% + spreadom između aska i bida
daytrade je kocka a ne strategija. Samim tim nemam prometa i di smo onda?
Ja nemam šansu za zaradu ali ni vi "pametna" gospodo nemate sigurnu zaradu od moje transakcije.
Sigurno još međusobno diskutirate o nedostatku likvidnosti i teškim vremenima a sami ne poduzimate
ništa da povečate likvidnost.
SMANJITE provizije i promet će se povećati. Ako smanje svi na burzu će se vratiti živost i likvidnost.
A samim time ćete i napuniti svoje đepove.

A baš ste pohlepni bedaki….


Kerefek76, svaka ti cast sto si napisao! Imas potpuno pravo i podrsku od mene jer bih i ja koliko puta vec zatrejdao, ali kad izracunam proviziju smuci mi se u glavi, a oni mi se zgade i dvoumim se potpuno izaci iz ovog ludila, tj. ZSE-a!
Pozdrav i zivio!

New Report

Close