ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zakaj se ne mogu ulogirat na abactrade? dal netko ima sličnih problema?

... otišli su bikovi uzalud ...

proradilo

... otišli su bikovi uzalud ...


zakaj se ne mogu ulogirat na abactrade? dal netko ima sličnih problema?

Meni normalno radi.
Da ti možda nemaš dionice u posebnom režimu trgovanja, pa će ti dozvoliti trgovanje tek od 11-13 sati?
[wink]

Ignore: KressoM, delux

Đe ode Glodalica???

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

uh, kak me zivcira ovo dok u najgorim trenucima abacus uzme odmor…pa dajte slozite to vise…[angry]

... otišli su bikovi uzalud ...

ne znam kak sam mogao zaboravit zahvalit Abacus brokerima i njihovom extra pouzdanom sustavu na danasnjem ”besprijekornom radu” kojim su mi omogučili pad portfelja za dodatnu ne malu sumu novaca [thumbsup]. Dobro vam ide decki..sam tak nastavite…[thumbsup]..Kao da nije dosta ovo sranje koje se događa na burzi…al živimo valjda u takvom vremenu i totalno nesređenoj državi gdje je SVE ali baš SVE moguće i jos je k tome legalno. Nesto prestrasno!

ABACUS BROKERI [bye][bye][bye]

... otišli su bikovi uzalud ...

Dečki su sasvim ok,svaki put kad je malo žešći promet većina brokera je u problemu.
Evo da se pohvalim ,meni jučer spustili proviziju za 0,2 posto.[thumbsup]
Još da ih nagovorim da mi ukinu minimalnu proviziju po nalogu i carevi su.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Dečki su sasvim ok,svaki put kad je malo žešći promet većina brokera je u problemu.
Evo da se pohvalim ,meni jučer spustili proviziju za 0,2 posto.[thumbsup]
Još da ih nagovorim da mi ukinu minimalnu proviziju po nalogu i carevi su.

Ma daj molim te objasni mi to o umanjenoj proviziji….možeš i ma PP…?

na 4300 sve prodajem...


Dečki su sasvim ok,svaki put kad je malo žešći promet većina brokera je u problemu. Evo da se pohvalim ,meni jučer spustili proviziju za 0,2 posto.[thumbsup] Još da ih nagovorim da mi ukinu minimalnu proviziju po nalogu i carevi su.

ma mogu decki biti oke i sve to..eto prizanjem da mi nikad nalog bas previse nije kasnio kad sam ga postavio no ovo s gledalicom u petak je bilo tak jadno da jadnije ne moze biti…pa vec imaju problema s trade suceljem ak ga vec nemogu pravilno odrzavat da radi u 99% slucajeva onda nek ga ukinu..ovako se na npr. gledalicu, a bilo je slucajeva i s abactradeom(sjetimo se htea) nemozes oslonit..a ”kao” tu je..i onda s elova lagano pusi…[angry]

takoder o smanjenju provizije mozes na privat, a mozes i ovdje da svi vide..(kad si vec zapoceo)..
pozdrav!

... otišli su bikovi uzalud ...

Nije me bilo ovaj vikend,malo sam putovao sa obitelji pa evo sad da odgovorim.
Provizija na transakcije ovisi o prometu koji se napravi na računu i količini novca na računu,pa ako ste zaigrani malo jače,slobodno nazovite i tražite gosp.Milovana,pa popričajte malo s njim o tome.
Vrlo je susretljiv i rješava to za minutu.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Vidim da svi gunđate na Abacus…

No, tko je bolji?
Kad zagusti na ZSE, svi brokeri zaglave.
Kad je IPO – “raja” se “ulogira” i prati cijenu dionice…. Opako…[proud]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Ne bi mi toliko gunđali na Abacus kad bi oni malo više komunicirali s klijentima….

Npr. davno je bila ona obavijest o tome da je postotni prikaz na Gledalici netočan i da će biti ispravljen, a do danas i dalje idu pogrešni podatci. Valja nikome nije stalo napisati tri šugave riječi o tome. Glavno da je testna faza “uspješno” završena.

I da, Gledalica je i dalje Krepalica čim je jači promet (danas recimo).

P.S. Pozdrav kolegi koji je preimenovao Gledalicu u Ray Charlesa. [lol] [lol]

New Report

Close