ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Plaćam ju kroz proviziju. Ili to nisu novci?

Aha a da nema gledalice onda ne bi trgoval i placal proviziju? [lol] Koliko se ja sjecam proviziju smo placali i dok nije bilo gledalice.

Inace, kaj se tice njenog refreshanja i pucanja za to nije kriva gledalica vec feed sa ZSE odakle vjerojatno sisaju podatke. Znam to jer sam si u excelu slozio da mi vuce cijene sa ZSE pa sam primijetio da to steka poprilicno.


Turist očigledno trguje samo superlikvidnim dionicama kao što je biser jadrana u njegovom potpisu, tako da je njemu vjerojatno ovakva Gledalica odlična stvar.

u svakom slučaju draži mi je pogled na turističke destinacije nego na luku miličića [lol] [wink],što bi se dalo zaključiti iz Vašeg nik-a da Vama možda je…nije baš vezano za temu…

@alien

Za korištenje Gledalice, potrebno je ostvariti određene promete. Dakle, plaćaš ju. Ne kažem da ne bih trgovao da nema Gledalice, samo kažem da ne vrijedi tih novaca iz navedenih razloga.

To da je ZSE kriv ne znam, jer ne vidim nigdje takve obavijesti. Meni se čini da aplikacija nije dobro složena, tj. da ne može podnijeti količinu podataka koja se ostvaruje u rednovnoj trgovini (kao npr. danas). U zadnjim satima trgovanja je gotovo neupotrebljiva.

Btw, također koristim razne tablice i povlačim podatke sa ZSE, i dobro mi funkcionira. Ali mislim da nije usporediv data feed koji brokeri dobivaju s nekim povlačenjem tabličnih podataka sa ZSE u Excel.

Je li nekome steka ulaz u Abac e-trade?

...Imperare sibi maximum imperium est...

Fijuknula gledalica – već pola sata ništa. Jel se nekome isto dešava?

Gledalica opet Krepalica.

The transaction log for database ‘FeedBaza’ is full. To find out why space in the log cannot be reused, see the log_reuse_wait_desc column in sys.databases

pukla i meni

jel ih tko zvao?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Evo proradila.

No respect

Superiška. Brza reakcija. 🙂

Inače, otkako su dodali podatke o Crobexu imam lagani problem sa skrolanjem. Npr. kad se skrola prema dolje u transakcijskom okviru, onda kada dođe do dna povuče cijeli prozor Gledalice prema dolje. Ista stvar i prema gore. Iako su svi podatci vidljivi, bilo bi dobro kad bi se onemogućilo da pomiče cijeli prozor Gledalice ako dođe do vrha ili dna pojedinačnog prozora (transakcijskog ili onog s popisom dionica).

Inače, 19″ monitor, rez 1280×1024, ima netko drugačiju situaciju na drugoj rezoluciji?


Superiška. Brza reakcija. 🙂 Inače, otkako su dodali podatke o Crobexu imam lagani problem sa skrolanjem. Npr. kad se skrola prema dolje u transakcijskom okviru, onda kada dođe do dna povuče cijeli prozor Gledalice prema dolje. Ista stvar i prema gore. Iako su svi podatci vidljivi, bilo bi dobro kad bi se onemogućilo da pomiče cijeli prozor Gledalice ako dođe do vrha ili dna pojedinačnog prozora (transakcijskog ili onog s popisom dionica). Inače, 19″ monitor, rez 1280×1024, ima netko drugačiju situaciju na drugoj rezoluciji?

Meni radi bet problema,

16:10 Widescreen 19” – 1440×900 rezolucija.

Od danas 25.02. nove brokerske provizije kod Abacusa…..da li ste provjerili u kojoj ste grupi provizije nalazite????”[huh]

na 4300 sve prodajem...

Tehnička analiza (korisnička, ne ona slobodna) mi dosta sporo radi zadnjih dana. Vama?

No respect

New Report

Close