ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fuckin’ abac trade… opet se nemre ulogirat…

Zovi samo zovi……[thumbsup]

Ja isto ne mogu. Al me ne brine.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

mozda je bolje da ne radi…[huh]

hate red

Obično kada su investor i abac@trade u banani tržište podivlja ili u + ili u -. Ne preostaje nam ništa nego čekanje otvaranja.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Obično kada su investor i abac@trade u banani tržište podivlja ili u + ili u -. Ne preostaje nam ništa nego čekanje otvaranja.

“potpisujem”
jos ako se pogledju postovi na temi “Korekcija”, jasno je i zasto bi se eventualno htjelo sprijeciti “male” u zadavanju naloga na otvaranju

“Please, God, Just One More Bubble.”

Proradio abac@trade!

Radi sad.

No respect

meni radi normalno.
Vi stvarno vjerujete da oni isključuju abac@trade kad misle da će tržište gore ili dole da im vi ne bi mogli ostaviti proviziju?

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN


meni radi normalno.
Vi stvarno vjerujete da oni isključuju abac@trade kad misle da će tržište gore ili dole da im vi ne bi mogli ostaviti proviziju?

Ništa ja ne aludiram nego iznosim opažanje koje se potvrdilo više puta. Kada investor i trade zablokiraju na tržištu je tarapana. Nikakve aluzije, čisto zapažanje.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


alles gut: ” meni radi normalno. Vi stvarno vjerujete da oni isključuju abac@trade kad misle da će tržište gore ili dole da im vi ne bi mogli ostaviti proviziju?

” Ništa ja ne aludiram nego iznosim opažanje koje se potvrdilo više puta. Kada investor i trade zablokiraju na tržištu je tarapana. Nikakve aluzije, čisto zapažanje.

To oni rade za nase dobro[lol]

Jel vam radi gledalica?

Ne radi

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Ne radi

Normalno kad je nedjelja [lol]

New Report

Close