ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam pitanjce…
Kod Abacusa imam portfelj. Nisam baš zadovoljan njihovim vođenjem mojeg portfelja jer od uložene love rade samo sa cca 40% love, a ostatak mi stoji u cashu na njihovom računu neiskorišteno. I tako to ide već 3 mjeseca.

Ima li tko od Vas slična iskustva sa njima ili nekim drugim brokerima?

Hvala!

Bolje i to ako su ti kupili kakve dobre dionice a ostalo služi kao osigurač, nego da su ti sve lupili u dionice, pa da pljusneš 10% dole.
Baš gledam na hrportfolio fondove i vidim da su i pbz i erste i aureus i fima…. svi padali više od 10% u zadnja tri mjeseca.
Mislim da nije glupo ako je dobar rezultat.
A ako nije, onda jebiga.


Imam pitanjce… Kod Abacusa imam portfelj. Nisam baš zadovoljan njihovim vođenjem mojeg portfelja jer od uložene love rade samo sa cca 40% love, a ostatak mi stoji u cashu na njihovom računu neiskorišteno. I tako to ide već 3 mjeseca. Ima li tko od Vas slična iskustva sa njima ili nekim drugim brokerima? Hvala!

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN

Ne uspijevam se logirat na e-trade. Ima li jos netko ovakvih problema? [pray]

...Imperare sibi maximum imperium est...

ne radi opet abac trade

Meni radi…očito je bitno vrijeme….

BTW, niti SDA nešto ne radi stalno….

Danas su mi Abacusi nalog postavljali na burzu gotovo 10 minuta, a potom ga jos nekih 10 otkazivali. U svakom slučaju debelo preko onih “5” koliko piše u Ugovoru Malog Ali Bijednog Ulagača.

Radilo se o pokušaju hvatanja nekih dionica nakon onih silnih blokada.

Isključili su mogućnost zadavanja naloga za vrijeme trajanja blokade. Nakon što je blokada podignuta, moj nalog se pojavio ne s malim zakašnjenjem, nego sa zakašnjenjem koji bi ubilo i slona (a slon je strpljiv). Još me više ubilo čekanje da skinu taj isti nalog koji je postao bespredmetan prije 10 minuta.

Neka meni netko objasni zašto ja kao mali ulagač nikad ne profitiram od ovakvih dana, nego uvijek dođem na kraju, kad je prošla baba s kolačima?

Zašto ja nemam isti tretman kao i ostali ulagači, a tu mislim na one “najbrže”, čiji se nalozi uvijek uspiju izvršiti u najkraćem roku (znate koji ste)?

Koji će mi klinac broker i burza, ako nisam u ravnopravnom položaju, barem kod ovih elementarnih stvari, inside trgovinu ne ću ni spominjati?

Razočaran sam da se Abacus izvlači da je ukidanje zadavanja naloga na blokiranim dionicama zbog burze. Ponovno pitam, kako je onda moguće da netko nakon “odblokiranja”, ipak uspije pokupiti te dionice u par sekundi?

Zašto se, ako je problem već u burzi kako oni tvrde, ne založe da se prije odblokiranja trguje na način predotvaranja?

Volio bih znati koje su brokerske kuće svojim klijentima nakon ukidanja blokada priskrbile dionice. Čisto me zanima tko ima tako brze prste, jer Abacus – barem za račun Malog Ali Bijednog Ulagača – nema.

Sigh.

strujovod i ne samo to nego po novome sa Abactradea maknu dionice koje su u blokadi ali ih nisam primijetio ni da ih vrate kad se odblokira pa je tako nakon blokade bilo nemoguce trgovati sa PTKM


strujovod i ne samo to nego po novome sa Abactradea maknu dionice koje su u blokadi ali ih nisam primijetio ni da ih vrate kad se odblokira pa je tako nakon blokade bilo nemoguce trgovati sa PTKM

Isto i LVCV[shocked]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

O tome i govorim, s Abac@tradea su makli dionice koje su bile u blokadi, pa nisi mogao zadati nalog jer ti je sustav javljao da dionica ne postoji.

Zanimljivo je da nisu makli sve dionice, pa sam jedan nalog uspio zadati, čudom se čudeći, i zapravo ne znajući hoće li biti plasiran ili ne, nakon blokade. Kako sam ga otkazao prije prestanka blokade, nisam na kraju vidio bi li taj nalog došao uopće na burzu ili ne.

Nakon prestanka blokade, dionice su bili vraćene na Abac@trade, ali tada je već prekasno. Nema šanse da ti uspiješ ukucati nalog, a kamoli da ga oni pretipkaju na burzu. Ne znam koliko im je vremena trebalo da vrate PTKM, ali siguran sam dovoljno da ne možeš iskoristiti priliku.

Mislim da smo ovim potezom dovedeni u neravnopravan položaj. 🙁

odi negdje drugdje i nadaj se da ćeš imati više sreće

Strujovod, ja sam jucer kupila dionice koje su izasle iz blokade nazvavsi abacus brokere i u 20 sekundi su ih vratili nazad. u tih 20 sekundi je ukljuceno zadavanje mog naloga [shocked]

ABACUS-brokeri najbolji su[thumbsup] ,svaka im čast[thumbsup]

New Report

Close