ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne radi im nista [bye]

Ispravak, radi im web sajt ali to je valjda na drugom serveru koji prima 10 zatjeva dnevno [proud]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Još ništa!!!

[cry][cry][pray]

Jel zvao netko da pita o čemu je riječ i kada će biti kvar otklonjen?

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Kao da nije problem u njima nego u HT.

Valjda je HT došao u probleme nakon kaj im je dionica otišla u +++ [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Sad su se vratili u minus pa bu valjda proradila gledalica i trade.[angry] [angry]

da dovraga i bestraga ne radi ništa

I has the money, what I do wif it?

Loše, loše , preloše …
sustav koji treba raditi 24/7 /365 .. trenutno je down 2 sata !? ..
toliko o visoko dostupnim serverima i uslugama .. [undecid]

Neče to danas proradit sigurno.
Čuj zna se da se ide up do kraja tjedna, i da će slijedeći tjedan biti samo pozitiva i to velika (radi tode) pa sada moraju namiriti svoje dugove i drugarice.
Kad se ekipa namiri i kad kupe kaj ima i kaj im se sviđa onda bu proradilo.[proud][proud][rolleyes]

Piše na stranicama da ih se zove telefonom za naloge.

No respect

radiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[thumbsup]

Meni proradilo![cool]

Šta ste se svi ukakali. Zovite telefonom i stavite naloge.
Pohvala Abacusu u brzini otklanjanja kvara. Uvijek sam znao da su brzi, bez zezancije.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Šta ste se svi ukakali. Zovite telefonom i stavite naloge.
Pohvala Abacusu u brzini otklanjanja kvara. Uvijek sam znao da su brzi, bez zezancije.

Vjera mi ne dozvoljava da telefonom dajem naloge. Osim ak je frka [smiley]

New Report

Close