ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni ne radi [undecid]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Meni sve uredno cili dan[undecid]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

meni sve ok radi

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ni meni ne radi , javlja mi neki eror sa serverom … ajmo Abacus….. dajte riješite to , taman je počelo sve raditi kad ono danas …. [cool]

ajde nek mi netko da IP adresu od gledalica.abacus-brokeri.hr
moji DNSovi više ne vide ovo ime

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

195.29.146.204

hvala. preko IPja radi. [proud]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Nema problema. 😉 Možda se zblesao DNS od provajdera ili unutar firme, tko će ga znati.

Evo ni meni više ne radi preko adrese, srećom da smo iščupali taj IP 🙂

Meni radi normalno cijelo vrijeme.

No respect

Nepristupačnost gledalice
18.12.2007

Poštovani klijenti,

danas tokom dana su mogući periodi nepristupačnosti gledalice zbog ubrzanja komunikacijske linije.

Vaši,
Abacus brokeri

Igra se magarad; bit će kiše!


Nepristupačnost gledalice 18.12.2007 Poštovani klijenti, danas tokom dana su mogući periodi nepristupačnosti gledalice zbog ubrzanja komunikacijske linije. Vaši, Abacus brokeri

Bit će da su je ubrzali na brzinu svjetlosti, pa se ne uspijevamo uštekati.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close